کد خبر : 20833

نماینده ولی فقیه در استان:

بازدید نماینده ولی فقیه در استان بوشهر از کمپ اسکان مسافران

بازدید نماینده ولی فقیه در استان بوشهر از کمپ اسکان مسافران

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر از وضعیت اسکان مهمانان نوروزی در شهر بوشهر بازدید و ‌راهکارهای لازم برای رفاه مسافران را ارائه کرد.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ در پی وقوع سیل در برخی نقاط کشور و بارندگی‌های اخیر در استان بوشهر و نگرانی‌های مهمانان نوروزی، درب تمامی مصلی‌ها، مساجد، سالن‌های ورزشی و مراکز آموزشی استان برای اسکان مسافران نوروزی باز شد.

 

در همین رابطه نماینده ولی فقیه در استان بوشهر در بازدید از اسکان مسافران نوروزی و بررسی آخرین وضعیت اسکان با اشاره به نگرانی‌هایی که در فضای ملی در رابطه با بارش باران، سیل و رانش زمین وجود دارد اظهار داشت: در استان بوشهر برای پیشگیری از  بروز این مشکلات طراحی‌هایی انجام گرفته و با پیگیری‌ها و اطلاعیه‌هایی که صادر شده  مشکلات به حداقل رسید.

 

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری افزود: در بررسی محل‌هایی که احتمال آسیب وجود دارد، الحمدلله کمترین صدمه وارد شده که آن هم خیلی جزیی است.

 

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه طبق هماهنگی‌ها، تمهیدات لازم برای اسکان و پذیرایی از مهمانان نوروزی با توجه به شرایط جوی پیش‌بینی و الزامات لازم انجام گرفته است خاطرنشان کرد: یکی از کارهایی که در این شرایط جوی در استان انجام گرفته، باز شدن درب تمامی مراکز سرپوشیده از جمله مصلی‌های جمعه، مساجد، اماکن مقدسه، سالن‌های ورزشی و مراکز آموزشی برای پذیرایی از مسافران نوروزی است.

 

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر اضافه کرد: اکنون تمامی مصلی‌های استان بوشهر در خدمت مسافران و گردشگران قرار دارد و امیدواریم فضای مناسبی باشد برای خدمتگزاری به مسافران گرامی که نوروز مهمان ما در استان هستند و ان شاء الله در پایان سفر، خاطره‌ای خوب از بوشهر داشته باشند.

 

آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه مصلی، خانه مردم و متعلق به مردم است، تصریح کرد: امام جمعه و مصلی باید نماد خدمت به مردم باشد و این نگاه مقام معظم رهبری است.

 

تسنیم/

ارسال نظر