کد خبر : 20837

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر:

۱۹هزار لیتر گازوئیل قاچاق در چغادک بوشهر کشف شد

۱۹هزار لیتر گازوئیل قاچاق در چغادک بوشهر کشف شد

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر از شناسایی محل ذخیره سازی سوخت قاچاق و کشف ۱۹ هزار لیتر گازوئیل در نزدیکی شهر چغادک بوشهر خبر داد.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ سرهنگ جوشن سهرابی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر مقابله با قاچاقچیان را در اولویت برنامه نیروی انتظامی دانست واظهار داشت: مقابله با قاچاق کالا، ارز، سوخت و تخلفات اقتصادی در اولویت برنامه پلیس و نیروی انتظامی قرار دارد.

 

وی ازکشف  قاچاق سوخت در چغادک خبر داد و بیان کرد: ماموران پلیس آگاهی  بوشهردر راستای مبارزه با پدیده قاچاق سوخت با اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی محل ذخیره سازی سوخت قاچاق در باغی در نزدیکی شهر چغادک شدند.

 

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر گفت: ماموران در بازرسی از این محل 19 هزار لیتر گازوئیل قاچاق، 58 مخزن حمل و نگهداری سوخت کشف و یک دستگاه خودرو  وانت نیسان را توقیف کردند.

 

وی با بیان اینکه برابر اعلام کارشناسان ارزش سوخت کشف شده 844 میلیون ریال عنوان شده است گفت: در همین ارتباط یک نفر متهم دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده است.

 

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر با بیان اینکه معیشت و اقتصاد مردم ساحل نشین استان بوشهر مورد توجه قرار دارد افزود: در راستای مبارزه با قاچاق مردم غیور ساحل نشین استان با نیروی انتظامی همکاری و تعامل تنگاتنگی دارند که از خدمات مردم قدردانی می‌شود.

 

تسنیم/

ارسال نظر