کد خبر : 20845

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر بیان کرد:

۸.۵ میلیون نفر شب اقامت در استان بوشهر ثبت شد

۸.۵ میلیون نفر شب اقامت در استان بوشهر ثبت شد

معاون امور عمرانی استاندار بوشهربا بیان اینکه سفر گردشگران در ایام نوروز امسال بیش از سال قبل است گفت: سال گذشته تا ۹ فروردین ۷.۴ میلیون نفر شب اقامت در استان بود که این رقم تاکنون ۸.۵ میلیون نفر شب اقامت ثبت شده است.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ مهرداد ستوده بعدازظهر امرور در جمع خبرنگاران در بوشهر با قدردانی از اعضای ستاد تسهیلات سفر استان  اظهار داشت: در شرایط جوی سه روز گذشته در حالی که وضعیت نامساعدی در استان بوشهر حاکم بود و در حالی که بارش باران، ریزش کوه، آبگرفتگی در معابر و جاده‌ها گزارش شد ولی با تلاش دست اندرکاران، هیچ مشکلی برای گردشگران استان بوشهر ایجاد نشد.

 

وی، با بیان اینکه پیش بینی بارش باران در استان بوشهر شده است افزود: برای جلوگیری از حوادث احتمالی اقدامات لازم و اطلاع رسانی به گردشگران انجام شده و این در حالی است که استان بوشهر از آمادگی بالایی برای ارائه خدمات و امدادرسانی برخوردار است.

 

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با قدردانی از شهرداران و دهیاران در فراهم کردن آسایش و آرامش مسافران گفت: مردم خونگرم استان بوشهر در ارائه خدمات لازم به گردشگران نهایت همکاری کرده‌اند که از مردم میهمان‌پذیر استان قدردانی می‌شود.

 

ستوده با تاکید بر پرهیز از توجه به شایعات افزود: مردم و مسافران تنها به گزارش ستاد بحران استان بوشهر که به صورت دائم از رادیو پخش می‌شود توجه کنند.

 

وی افزود: مرجع رسمی اطلاع رسانی رسانه ملی، خبرگزاری‌های رسمی، مسئولان سازمان مدیریت بحران و سایر دستگاه‌های مسئول در حوزه بحران است.

 

معاون امور عمرانی استاندار بوشهربا بیان اینکه  سفر گردشگران در ایام نوروز امسال  به استان بوشهر بیش از سال قبل است گفت: سال گذشته تا 9 فروردین 7.4 میلیون نفر شب اقامت در استان بود که این رقم تاکنون 8.5 میلیون نفر شب اقامت ثبت شده است.

 

ستوده از اجرای طرح  بوشهر توریسم 2022 خبر داد و بیان کرد: با تدوین این طرح ،برنامه‌های گردشگری در استان بوشهر سازمان یافته اجرایی و عملیاتی شده که این مهم سبب افزایش ماندگاری گردشگران در راستای دریافت خدمات بهینه شده است.

 

تسنیم/

ارسال نظر