کد خبر : 20857

رئیس پلیس دشتستان اعلام کرد:

۶.۵ میلیارد ریال کالای قاچاق از کامیون حامل گچ ساختمانی در دشتستان کشف شد

۶.۵ میلیارد ریال کالای قاچاق از کامیون حامل گچ ساختمانی در دشتستان کشف شد

رئیس پلیس دشتستان از کشف ۶.۵ میلیارد ریال کالای قاچاق از کامیون حامل گچ ساختمانی در دشتستان خبرداد و گفت: از این کامیون مقادیر زیادی کالای قاچاق به طرز ماهرانه‌ای زیر کیسه‌های گچ جاسازی شده بود کشف شد.

به گزارش بوشهر ۲۴؛  سرهنگ سیدجواد رضوی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در برازجان با اشاره به ارتقاء امنیت در  این شهرستان اظهار داشت: با همکاری و تعامل مردم دشتستان امنیت پایدار در  این شهرستان حاکم است و  کشف تخلف و دستگیری متخلفان در کوتاه‌ترین زمان محقق می‌شود.

 

وی با تاکید بر برخوردار قاطع با قاچاق کالا افزود: فضای دشتستان برای فعالیت قاچاقچیان ناامن است چرا که در کوتاه‌ترین زمان کشف و دستگیر می‌شود.

 

رئیس پلیس شهرستان دشتستان با اشاره به کشف قاچاق  خاطر نشان کرد: مبارزه با قاچاق کالا به عنوان یکی از اولویت‌های مأموریتی پلیس دشتستان از ابتدای امسال در دستور کار قرار گرفته است،

 

وی افزود: در همین راستا مأموران پلیس آگاهی دشتستان پس از اطلاع از اینکه یک دستگاه  کامیون کمپرسی  در یکی از پارکینگ‌ها ی شهرستان با جاسازی انواع کالای قاچاق قصد انتقال آن به خارج از استان بوشهر را دارد پس از هماهنگی با مقام قضائی این کامیون را توقیف کردند.

 

سرهنگ رضوی عنوان کرد: این کامیون  به ظاهر حامل کیسه‌های گج آهک ساختمانی بوده که پس از تخلیه  مشخص شد مقادیر زیادی کالای قاچاق به طرز ماهرانه‌ای زیر کیسه‌های گچ جاسازی شده است.

 

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان بیان کرد: پس از تخلیه کیسه‌های گج آهک، انواع کالای قاچاق شامل کفش، دستکش، انواع طاقه پارچه، ماسک فیلتر دار، شارژر موبایل فاقد مدارک گمرکی کشف شد.

 

رئیس پلیس دشتستان با اشاره به اینکه برابر نظر کارشناسان ارزش محموله قاچاق کشف شده 6 میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد شده است،  افزود: در این رابطه یک نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

 

تسنیم/

 

ارسال نظر