کد خبر : 20865

معاون شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت:

اشتغال ۱۰۰۰ نفر با تصویب ۸۰ طرح امور زیربنایی و شهرسازی استان بوشهر فراهم شد

اشتغال ۱۰۰۰ نفر با تصویب ۸۰ طرح امور زیربنایی و شهرسازی استان بوشهر فراهم شد

معاون شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: با تصویب ۸۰ طرح در کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی زمینه اشتغال یک‌هزار نفر در بخش‌های مختلف تولیدی و خدماتی فراهم شده است.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ حسین حسن‌زاده ظهر امروز در نشست بررسی  فعالیت کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان بوشهر با بیان اینکه در این کارگروه، تخصصی تصمیم‌گیری می‌شود اظهار داشت: وظیفه کارگروه زیربنایی و شهرسازی تصمیم‌گیری تخصصی در زمینه  بررسی پرونده‌های مختلف عمرانی و زیربنایی، تعیین کاربری و احداث بنا با هماهنگی‌های لازم با دستگاه‌های مختلف اجرایی است.

 

وی با اشاره به مصوبات کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان بوشهر افزود: در سال گذشته 92 طرح در حوزه خدمات ،کشاورزی و صنعتی در استان بوشهر در دستور کار بررسی کارگروه تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی قرار گرفت که 80 طرح به تایید این کارگروه رسید.

 

معاون شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر افزود: از مجموع طرح‌های مصوب 45 درصد در حوزه خدمات، 22درصد در حوزه صنعت و 23 درصد در حوزه کشاورزی بوده  که همچنان نقش غالب بخش خدمات را در استان  بوشهر نشان می‌دهد .

 

حسن زاده از تصویب 16 طرح در شهرستان تنگستان ، 14 طرح در دشتی و 8 طرح در دیر خبر داد و بیان کرد: از 80 مصوبه جلسات کارگروه زیربنایی  استان بوشهر 6 طرح در شهرستان بوشهر، 5 طرح در گناوه ،  3 طرح  در دیلم  و 2 طرح  در شهرستان عسلویه و جم  به تصویب رسیده است.

 

وی با تاکید بر نقش مهم این مصوبات در اشتغال‌زایی گفت : با اجرای طرح‌های مذکور در بخش‌های تولیدی و خدماتی زمینه اشتغال یک‌هزار نفر در شهرستان‌های 10 گانه استان بوشهر فراهم می‌شود.

 

تسنیم/

ارسال نظر