کد خبر : 20880

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر:

پروانه بهره‌برداری واحد صنعتی در استان بوشهر با سرمایه گذاری ۷۹ هزار میلیارد ریال صادر شد

پروانه بهره‌برداری واحد صنعتی در استان بوشهر با سرمایه گذاری ۷۹ هزار میلیارد ریال صادر شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با اشاره به موفقیت‌های بخش صنعت استان بوشهر گفت: ۴۷ پروانه بهره برداری واحد صنعتی با سرمایه گذاری ۷۹ هزار و ۸۲۷ میلیارد ریال سال قبل در استان بوشهر صادرشد.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ سید حسین حسینی محمدی صبح امروز در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان بوشهربا اشاره به نام‌گذاری امسال به نام رونق تولید بر تحقق این شعار تاکید کرد و اظهار داشت: امسال در راستای رونق تولید توجه ویژه‌ای به واحدهای تولیدی و صنعتی در استان می‌شود که همکاری بانک‌ها در این عرصه بسیار مهم و ضروری است.

 

وی، از صدور 280 فقره جواز تاسیس صنعتی در استان بوشهر در سال قبل خبر داد و بیان کرد:  در سال قبل تعداد 280 فقره جواز تاسیس صنعتی با پیش بینی سرمایه گذاری 266 هزار و 240 میلیارد ریال در استان بوشهر صادر شده است

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر افزود: با صدور280 مورد مجوز تاسیس طرح‌های صنعتی پیش بینی می‌شود با تحقق کامل سرمایه گذاری بیش از 9 هزار فرصت شغلی ایجاد شود.

 

حسینی محمدی تشریح کرد: از مجموع 280 فقره جواز تاسیس صنعتی  تعداد 249 مورد از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و 31 مورد دیگر توسط مناطق ویژه اقتصادی صادر شده است.

 

وی، جوازهای تاسیس صنعتی را در زمینه‌های مختلف نظیر صنایع شیمیایی، مواد غذایی، کانی غیر فلزی، محصولات فلزی دانست و گفت: طبق وضعیت موجود تا پایان قبل تاکنون تعداد 739 فقره جواز تاسیس با پیش بینی سرمایه گذاری یک‌میلیون و16 هزارمیلیارد ریال و اشتغال 32هزار نفر در استان صادر شده است.

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با بیان اینکه تاکنون تعداد 600 فقره پروانه بهره‌برداری صنعتی با سرمایه گذاری199 هزار و 218 میلیارد ریال با اشتغال 27 هزار و 774 نفر در استان بوشهر صادر شده است.

 

حسینی محمدی با اشاره به صدور 600 فقره پروانه بهره برداری تصریح کرد: 47 فقره پروانه بهره برداری واحد صنعتی با سرمایه گذاری 79هزار و 827 میلیارد ریال و اشتغال یک‌هزار و 591 نفر در استان بوشهر صادر شده که در مقایسه با مدت مشابه سال ماقبل آن در بخش سرمایه گذاری یک‌هزار 630 درصد و در بخش اشتغال 140 درصد رشد داشته است.

 

تسنیم/

ارسال نظر