کد خبر : 20881

نماینده ولی فقیه اذعان کرد:

سپاه مظهر اقتدار اسلام و ایران است/ سپاه قوی ترین نهاد در مبارزه با تروریست است + تصاویر

سپاه مظهر اقتدار اسلام و ایران است/ سپاه قوی ترین نهاد در مبارزه با تروریست است + تصاویر

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در دیدار با جمعی از فرماندهان و مسئولین ردههای مختلف سپاه در استان بوشهر گفت: سپاه مظهر اقتدار اسلام و ایران و نماد مبارزه با استکبار است.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ آیت الله صفایی بوشهری در ابتدای این دیدار که به مناسبت سال روز میلاد امام حسین علیه السلام و روز پاسدار برگزار شد با اشاره به بخشهایی از بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، اظهار کرد: هر انقلابی شامل دو مرحله تثبیت و پیشرفت و اقتدار است که اگر انقلابی توانست دوره 40 ساله تثبیت را سپری کند به یک قوام وجودی دست پیدا میکند.

 

وی افزود: استکبار جهانی با اوج دشمنیهای خود در سطح گسترده تلاش میکرد که انقلاب اسلامی نتواند به 40 سالگی برسد و در این مسیر تهاجمات سخت، نیمه سخت و نرمی را در عرصههای مختلف بر ما تحمیل کرد به طوری که شاید بتوان گفت هیچ انقلابی تاکنون به اندازه انقلاب اسلامی مورد تهاجم قرار نگرفته است.

 

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر اذعان کرد: خوشبختانه با هدایتهای امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی، تلاش های نهادهای انقلابی مانند سپاه پاسداران و وفاداری مردم، این انقلاب پابرجا ماند و وارد چهل سال دوم عمر با برکت خود شد که چهل سال دوم در حقیقت، دوره ارتقا و رسیدن به ارزشهای از قبل برنامهریزی شده بر مبنای دانش است.

 

امام جمعه بندر بوشهر تأکید کرد: اصلاح ضعفهای چهل سال اول انقلاب اسلامی از ملزومات پیشرفت در چهل سال دوم انقلاب اسلامی است و نیاز است که بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی برای مردم به خوبی تشریح شود و وظیفه شرعی مسئولین نظام است که نکات این بیانیه را اجرایی کنند.

 

آیت الله صفایی بوشهری در ادامه با اشاره به هجمه استکبار جهانی علیه سپاه در روزهای اخبر، گفت: سپاه نهادی است که زاده انقلاب اسلامی است اما ریشه در عمق اسلام و انبیاء دارد و به خوبی میتوان گفت که سپاه استمرار لشکر بدر، حنین، جمل، صفین، نهروان و کربلا است.

 

وی تصریح کرد: اگر به تاریخ اسلام نگاه کنیم به خوبی میفهمیم که اجداد کسانی که امروز با اسلام و با سپاه دشمنی دارند نیز با اسلام دشمن بودند و در حقیقت، آنها وجود سپاه را نفی وجود خود میدانند.

 

امام جمعه بوشهر خاطرنشان کرد: دشمنان ما خودشان سرکرده تروریستها هستند و تمامی ابزار ترور را در اختیار تروریستها قرار میدهند اما بعد سپاه را متهم به تروریست بودن میکنند در صورتی که امروز سپاه پاسداران قویترین نهاد در مبارزه با تروریست است.

 

آیت الله صفایی ضمن احمق خواندن رئیس جمهور آمریکا خطاب به ترامپ گفت: شما چه کاره هستید که سپاه را در لیست تروریست قرار میدهید؟ شما خود کانون تروریسم جهانی، شرارت، شیطان مجسم و حامی تروریست در اشکال مختلف هستید.

 

وی خاطرنشان کرد: حمایت از سپاه، واجب و تضعیف آن حرام است و هر کسی در هر رده و جایگاهی که سپاه را تضعیف کند در اردوی استکبار جهانی قرار دارد و در مقابل هرچه به سمت سپاه بیشتر متعرض شوند سپاه بیش از گذشته مقتدر میشود.

 

صفایی به خدمات سپاه و سایر نیروهای مسلح در مناطق سیلزده اشاره و تأکید کرد: سپاه در عرصههای مختلف به مردم خدماتدهی میکند و اگر سپاه نبود الان تروریستها داشتند در منطقه حکومت میکردند بنابراین جهان باید قدردان سپاه باشد که این تروریستها را نابود کرد.

 

وی اذعان کرد: خوشبختانه مردم ما با کمپینی که این روزها هم در داخل و هم در خارج از کشور به راه انداختهاند مشغول حمایت از سپاه هستند و نظام، دولت، مجلس و قوه قضائیه نیز باید قدردان سپاه باشند.

 

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در پایان خطاب به فرماندهان و مسئولین ردههای مختلف سپاه حاضر در این نشست گفت: سپاه و شما پاسداران مایه افتخار و عزت ایران و استان بوشهر هستید و صمیمانه از زحمات مجموعه سپاه در کل کشور و استان بوشهر تشکر میکنم.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام صادق (ع) نیز در این دیدار گفت: محور نظام اسلامی، ولایت است که سپاه از همان آغاز پیروزی انقلاب اسلامی و تشکیل نظام جمهوری اسلامی - که پرچم حکومت دینی را در جهان به دست گرفته است- خود را مؤظف به اطاعت از فرامین امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی میداند.

 

حجت الاسلام حسین دشتی اظهار کرد: سپاه همیشه و در هر جایی که ضرورت داشته است اعلام آمادگی کرده و حضور داشته است که کمک به مردم مناطق سیلزده در روزهای اخیر، یکی از این موارد است.

 

وی تصریح کرد: خوشبختانه سپاه تاکنون در انجام مأموریتهای خود به صورت نسبی موفق بوده است و به همین خاطر است که مورد هجمههای زیاد استکبار جهانی قرار میگیرد.

 

khabar021019881

khabar021019881

khabar021019881

khabar021019881

khabar021019881

khabar021019881

khabar021019881

khabar021019881

khabar021019881

 

انتهای پیام/

ارسال نظر