کد خبر : 20889

وزیر اطلاعات در عسلویه:

ترامپ سیلی محکمی از تمام ملت ایران دریافت کرد

ترامپ سیلی محکمی از تمام ملت ایران دریافت کرد

وزیر اطلاعات با بیان اینکه ترامپ سیلی محکمی نه از سپاه بلکه از تمام ملت ایران دریافت کرد گفت: در پی اقدام آمریکا علیه سپاه همه اعلام کردند که "ما یک پاسدار هستیم" و این در واقع جانانه‌ترین سیلی‌ای بود که بر گونه ترامپ نواخته شد.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمود علوی عصر امروز در جمع خبرنگاران در عسلویه با بیان اینکه سپاه یک نیروی مسلح  قوی و پرقدرت است اظهار داشت: سپاه یک نیروی مسلح است که عمده تأثیرگذاری آن در داخل کشور است ازاین‌رو تروریسم خواندن آن توسط آمریکا روی کارکرد و قدرت سپاه تأثیر ندارد.

 

وی از تقویت اتحاد ملت ایران و مسئولان در پی حرکت نابخردانه آمریکا خبر داد و بیان کرد: این حرکت نابخردانه آمریکا سبب شد که یک همدلی وحدت و همگرایی بین مردم و نیروهای مسلح، نهادهای مدنی، لشکری و کشوری ایجاد شود و همه تحت لوای مقام معظم رهبری با همدیگر یک‌دل و یک‌صدا از سپاه حمایت می‌کنند.

 

وزیر اطلاعات همچنین گفت: در پی اقدام آمریکا علیه سپاه همه اعلام کردند که "ما یک پاسدار هستیم" و این در واقع جانانه‌ترین سیلی‌ای بود که بر گونه ترامپ نواخته شد و یک پاسخ بسیار محکمی بود که ترامپ نه از سپاه، بلکه از تمام ملت ایران دریافت کرد.

 

علوی افزود: شاید اگر می‌خواستیم این سرمایه اجتماعی را تا این حد برای سپاه ایجاد کنیم به این سادگی امکان‌پذیر نبود.

 

وی با ابراز اینکه با این کار ترامپ این سرمایه عظیم اجتماعی را پشت سر سپاه قرار داد گفت: نه این تحریم آمریکا بلکه  تحریم‌های ظالمانه گذشته هرچند مدتی مردم را تحت فشار قرار داده ولی از نظر متحدان آمریکایی و کسانی که به این تحریم‌های آمریکا برای به‌زانو در آوردن ایران و ملت ایران چشم امید بسته بودند امروز خود آنها هم باورشان این است که این تحریم‌ها و فشارها، ملت ایران را به زانو در نمی‌آورد و  تلاش‌های مذبوحانه آمریکا راه به جایی نمی‌برد.

 

وزیر اطلاعات اضافه کرد: ملت ایران محکم و قوی و با یک رهبر شجاع و مدبر راه خود را ادامه می‌دهد و به‌زودی تمامی این تحریم‌ها رنگ می‌بازد و روسیاهی برای ترامپ و متحدانش می‌ماند.

 

علوی با بیان اینکه "از همین الآن متحدان آمریکا در خفا به ما پیشنهاد مذاکره می‌دهند" خاطرنشان کرد: متحدان آمریکا چون دیدند ترامپ با تمامی سروصداها  نتوانست کاری کند در خفا به ما پیشنهاد مذاکره می‌دهند.

 

وی افزود: این جمهوری اسلامی است که قدرت منشأگرفته از ایمان یک ملت با یک رهبری مدبر است و آمریکایی‌ها اگر بخواهند امنیت و ثبات استقلال سیاسی خود را تضمین کنند باید با جمهوری اسلامی همراه شوند.

 

تسنیم/

ارسال نظر