کد خبر : 20891

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه:

منطقه دوم دریایی سپاه با ۶۰ شناور به سیل‌زدگان خوزستانی امدادرسانی می‌‌کند

منطقه دوم دریایی سپاه با ۶۰ شناور به سیل‌زدگان خوزستانی امدادرسانی می‌‌کند

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با اشاره به اعزام ۶۰ قایق برای امدادرسانی به سیل‌زدگان خوزستانی گفت: ۴۵ قایق «لگنی تندرو» و« جی‌می‌نی» منطقه دوم دریایی سپاه به سیل‌زدگان خوزستانی امدادرسانی می‌کند.

 به گزارش بوشهر ۲۴؛ سردار رمضان زیراهی از اعزام تجهیزات و امکانات مورد نیاز مناطق سیل‌زده خوزستان خبر داد و اظهار داشت: در پی بروز مشکلات در مناطق سیل‌زده خوزستان نیروی دریایی سپاه ضمن تامین تجهیزات و امکانات مورد نیاز برای امدادرسانی، نیروهای متخصص را به نقاط حادثه دیده برای کمک رسانی اعزام کرد.

 

وی با بیان اینکه نیروی دریایی سپاه بیش از 280 قایق برای امدادرسانی به استان خوزستان اعزام کرده است افزود: منطقه دوم نیروی دریایی سپاه نیز 60 شناور شامل 45 قایق لگنی تندرو و 15 قایق جی‌می‌نی برای امدادرسانی به هویزه، بستان، باوی و روستاهای اطراف اهواز در استان خوزستان اعزام کرده است.

 

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه فعالیت این قایق‌ها به همراه نیروهای مجرب شبانه‌روزی است افزود: قایق‌ها حداقل روزانه بیش از 1700 نفر را جابه‌جا و تمام ارزاق و مایحتاج عمومی آسیب دیدگان را تامین می‌کنند.

 

سردار زیراهی از انتقال 25 تن کالای مورد نیاز به وسیله شناورهای منطقه دوم نیروی دریایی سپاه خبر داد و خاطر نشان کرد: در راستای ارائه خدمات درمانی به آسیب دیدگان، بیمارستان صحرایی نیروی دریایی سپاه در یادمان شهدای هویزه راه‌اندازی شده است و خدمات درمانی را در بخش‌های مختلف تخصصی به سیل‌زدگان رایگان ارائه می‌کند.

 

وی، با اشاره به اعزام 13 خودرو سنگین برای امدادرسانی به خوزستان  گفت: 13 دستگاه تریلر و 9 خودرو سبک از سوی منطقه دوم نیروی دریایی سپاه به استان خوزستان برای امدادرسانی اعزام شده است.

 

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه به اعزام جرتقیل و بیل مکانیکی به منطقه سیل‌زده خوزستان پرداخت و تصریح کرد: منطقه دوم نیروی دریایی سپاه تجهیزات و امکانات مورد نیاز در ابعاد شناوری، خودروهای سبک و سنگین، ارزاق و تمامی مایحتاج عمومی آسیب دیدگان به خوزستان ارسال کرده و در حال کمک رسانی به مردم سیل‌زده این مناطق هستند.

 

تسنیم/

ارسال نظر