کد خبر : 20903

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر:

بخشی از فعالیت‌های کمیته امداد استان بوشهر برون سپاری می‌شود

بخشی از فعالیت‌های کمیته امداد استان بوشهر برون سپاری می‌شود

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر با بیان اینکه این نهاد نقش مهمی در رسیدگی به مشکلات و آسیب‌های مددجویان دارد گفت: در راستای برون سپاری بخشی از خدمات این نهاد، از ظرفیت حوزه‌های علمیه خواهران می‌توان استفاده کرد.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ احمد لطفی ظهر امروز در نشست با رئیس و معاونان حوزه علمیه خواهران استان بوشهر اظهار داشت: در راستای ایجاد استمرار و ارتباط بهینه کمیته امداد استان بوشهر با حوزه علمیه خواهران و در راستای اهداف مشترک، تفاهم نامه‌ای فی‌مابین منعقد شده است.

 

وی افزود: تبادل یافته‌ها و تجربه‌های آموزشی، محصولات و تجربه‌های پژوهشی و توانمندی‌های فرهنگی و تبلیغی و استفاده از امکانات و نیروی انسانی در حوزه‌های ذکر شده از جمله مهمترین زمینه‌های همکاری در قالب این تفاهم نامه است.

 

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر تصریح کرد: در قالب این تفاهم نامه به دنبال این هستیم که از توان اجرایی و محتوایی حوزه‌های علمیه خواهران در خصوص برگزاری برنامه‌های فرهنگی مورد نظر این نهاد استفاده شود.

 

لطفی با بیان اینکه این نهاد دارای مراکز فرهنگی و خوابگاهی است خاطر نشان کرد: با وجود این مراکز این شرایط هموار می‌شود که در قالب این تفاهم نامه استادان مورد نیاز برای اجرای برنامه‌های فرهنگی و مذهبی در این مراکز و اردوهای درون استانی استفاده شود.

 

وی بیان کرد: برای اجرایی شدن مفاد تفاهم نامه فی‌مابین ،کارگروهی تخصصی در حوزه کارشناسی ایجاد تا زمینه اجرایی شدن مفاد تفاهم‌نامه انجام شود.

 

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر خاطر نشان کرد: وجود تجارب خوب گذشته در تعاملات فی‌مابین و نقش اساسی حوزه علمیه خواهران در تاثیرگذاری در این نهاد که دارای جمعیت 60 درصدی سرپرست خانوار زن هستند می‌تواند در موفقیت اجرایی شدن تفاهم نامه فی‌مابین تاثیرگذار باشد.

 

لطفی با تاکید بر استفاده ظرفیت حوزه علمیه خواهران در عرصه مددجویی کمیته امداد عنوان کرد: با توجه به برون سپاری بخشی از فعالیت‌های کمیته امداد، این امکان وجود دارد که از ظرفیت حوزه‌های علمیه خواهران در این بخش‌ها استفاده شود.

 

تسنیم/

ارسال نظر