کد خبر : 20907

رژه نیروهای مسلح استان بوشهر:

صلابت نیروهای مسلح استان بوشهر در کنار آب‌های خلیج فارس به نمایش درآمد

صلابت نیروهای مسلح استان بوشهر در کنار آب‌های خلیج فارس به نمایش درآمد

نیروهای مسلح استان بوشهر همزمان با ۲۹ فروردین روز ارتش، در رژه با شکوهی در کنار آبهای نیلگون خلیج فارس صلابت، توان و اقتدار خود را در دفاع از کیان و مرزهای جمهوری اسلامی ایران را به نمایش گذاشتند.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ همزمان با 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز نیروهای مسلح استان بوشهر در ساحل خلیج فارس اقتدار خود را در دفاع از جمهوری اسلامی ایران در رژه‌ای باشکوه به نمایش گذاشتند.

 

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر در این مراسم با تبریک 29 فروردین، ارتش جمهوری اسلامی ایران را مایه اقتدار نظام وامید و آرامش در جامعه دانست و اظهار داشت: ارتش جمهوری اسلامی ایران در تمام سطوح دارای قدرت بالایی است بگونه‌ای که در عرصه برنامه‌ریزی، ستاد و صف از توانایی بالایی برخوردار است.

 

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری، ارتش جمهوری اسلامی ایران را مکتبی‌ترین، مقتدرترین و مستقل‌ترین  نیروی مسلح جهان  دانست و افزود:  ارتش جمهوری اسلامی ایران با پشتوانه مکتب، تدین و پشتیبانی ولایت و حمایت مردمی به چنان توانی رسیده که می‌تواند در فضای ملی و فرا ملی حماسه‌ساز شود.

 

امام جمعه بوشهر با تاکید بر آمادگی ارتش در خدمات رسانی به مردم در شرایط بحرانی خاطر نشان کرد: ارتش  جمهوری اسلامی ایران در عرصه دفاع، تولید علم، دانش نظامی و دفاعی، تولید محصولات دانش بنیان دفاعی و خدمت به مردم در شرایط بحرانی از توانمندی بالایی برخوردار است.

 

آیت‌الله صفایی بوشهری با بیان اینکه نیروهای مسلح در اوج حمایت و پشتیبانی قرار دارد از حضور با اقتدار نیروهای مسلح به خدمات رسانی در استان‌های سیل‌زده پرداخت و افزود:نیروهای مسلح جمهوری اسلامی علاوه بر دفاع از حریم ایران اسلامی در شرایط سخت و بحرانی از جمله سیل در کنار مردم سیل زده مشغول خدمت هستند.

 

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، ایمان ، تقوا، قدرت بالای میدانی و ولایت‌مداری را از ویژگی‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: دانش بنیانی در تمامی عرصه‌های صف و ستاد و توانمندی در ساخت تجهیزات پیشرفته نظامی در حوزه نرم افرازی و سخت افزاری از ویژگی‌هایی ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

 

فرمانده پدافند هوایی منطقه جنوب کشور هم با اشاره به اتحاد و همدلی نیروهای مسلح تصریح کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با وحدت و همدلی با تمام توان آماده‌تر از همیشه از کیان جمهوری اسلامی دفاع می‌کنند.

 

امیر غلامعباس اسماعیل‌زاده با اشاره به اینکه نیروهای مسلح تا آخرین نفس و آخرین قطره خون در دفاع از ایران ایستاده‌اند افزود: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی با پوشیدن لباس ارتش فرصت خدمت به مردم را یافتند و تا آخرین نفس در دفاع از کشور ایستاده‌اند.

 

وی با تاکید بر بهره جستن نیروهای مسلح از 8 سال دفاع مقدس گفت: نیروهای مسلح  با بهره جستن از 8 سال دفاع مقدس، با بومی سازی تجهیزات و با تمام قدرت و امکانات آماده اجرای دستور فرماندهی کل قوا مقام معظم رهبری است.

 

در این آئین یگان‌های نمونه نیروهای مسلح مستقر در استان بوشهر در ساحل خلیج فارس اقتدار خود را در دفاع از جمهوری اسلامی ایران در رژه‌ای باشکوه به نمایش گذاشتند.

 

تسنیم/

ارسال نظر