کد خبر : 20910

امام جمعه بوشهر:

سپاه و ارتش در صورت تجاوز آمریکا ‌به ایران خلیج فارس ‌را گورستان آنان می‌کنند

سپاه و ارتش در صورت تجاوز آمریکا ‌به ایران خلیج فارس ‌را گورستان آنان می‌کنند

امام جمعه بوشهر گفت: در صورت تجاوز امریکا ‌به ایران، این‌بار دیگر سروکار با شن و ماسه ندارند بلکه سپاه پرتوان، ارتش شجاع و نیروهای مسلح پرقدرت، خلیج فارس ایران را گورستان آمریکایی‌ها می‌کنند.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه‌های نماز جمعه بوشهر، با تبریک نیمه شعبان سالروز میلاد با سعادت امام زمان(عج) و با بیان اینکه حضرت مهدی موعود(عج) یک موضوع جدیدی در جهان نیست اظهار داشت: این مهم در تمام کتاب ادیان الهی مورد توجه قرار گرفته شده و نشان می‌دهد حضرت مهدی موعود(عج)  مربوط به همه انسان‌ها در جهان است.

 

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، با بیان اینکه با ظهور امام زمان(عج) زمین و نظام حکومتی جهان به دست بندگان صالح الهی قرار می‌گیرد افزود: بر اساس وعده الهی، مستضعفان جهان سرافراز می‌شوند و آنان رهبران جامعه جهانی هستند.

 

امام جمعه بوشهر، پیروی از حضرت مهدی موعود(عج) را بهترین راه دانست و تاکید کرد: انقلاب اسلامی زمینه ظهور امام زمان(عج) را فراهم می‌کند.

 

خطیب نماز جمعه بوشهر با تاکید بر توجه مراکز فرهنگی هنری در برپایی جشن ویژه نیمه شعبان در استان بوشهر تصریح کرد: مراکز فرهنگی در سالروز میلاد حضرت مهدی موعود(عج) برنامه‌های جذاب در یک فضای پر از معنویت، اخلاق و ادب با محتوای فرهنگ مهدوی اجراء کنند.

 

آیت‌الله صفایی بوشهری نیروهای سربازان گمنام امام زمان(عج) را نیروهای ارزشی و پرتلاش خواند و افزود: جهان استکبار و دشمنان انقلاب اسلامی، همانقدر که در فضای علنی علیه نظام اسلامی ایران  مانند جنگ 8 ساله، ترورها، تهاجمات و انواع دسیسه‌ها، توطئه و ترفند می‌کنند صدها برابر علیه امنیت و ایجاد ناامنی طرح و برنامه و توطئه می‌کنند که نیروهای پرتوان سربازان گمنام امام زمان(عج) بدون  نام نشانی آنها را کشف، خنثی می‌کنند و سبب شکست جهان استکبار می‌شود.

 

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، ایجا ناامنی در ایران را یکی از برنامه‌های کشورهای متخاصم دانست و خاطر نشان کرد: در طول 40 سال انقلاب اسلامی انواع توطئه‌های ناامنی توسط جهان استکبار و کشورهای متخاصم علیه ایران اسلامی عملیاتی شد که با هدایت‌های امام راحل و مقام معظم رهبری و تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) خنثی و امنیت فوق‌العاده‌ای در کشور حاکم شد.

 

امام جمعه بوشهر، از امنیت پایدار در ایران خبر داد و بیان کرد: در شرایط بحرانی جهان که تمام گروه‌های تروریستی جهان، ایران را مورد تهاجم قرار داده‌اند با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) و دیگر نیروها، امنیت پایداری در ایران حکم‌فرما شده است.

 

خطیب نماز جمعه بوشهر، با بیان اینکه تروریست‌ها در زمینه‌‌های امنیتی، اقتصادی، زمین‌خواری، احتکار، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و دیگر حوزه‌ها توطئه می‌کنند تصریح کرد: این دسیسه‌ها با تلاش بی وقفه و هوشیاری، سربازان گمنام امام زمان(عج) کنترل، مدیریت، کشف و خنثی می‌شود که در برقراری امنیت پایدار و مقابله با تروریست‌ها، شهدای زیادی تقدیم شده است.

 

آیت‌الله صفایی بوشهری، با قدردانی از خدمات ارزشمند کارکنان وزارت اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان(عج) افزود: تروریست‌ها قصد داشتند در ایران بالاتر از سوریه و عراق ناامنی توسط داعش و گروه‌های تکفیری ایجاد کنند ولی توطئه‌های این گروه‌ها توسط نیروهای پرتوان وزارت اطلاعات کشف و خنثی شد.

 

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با گرامیداشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران و ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: سپاه و ارتش مایه افتخار و اقتدار نظام اسلامی ایران هستند و اکنون نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران مردمی‌ترین و محبوب‌ترین نیروهای مسلح جهان محسوب می‌شوند.

 

خطیب نماز جمعه بوشهر، با بیان اینکه در جریان سیل در استان‌های مختلف نیروهای مسلح خدمات ارزشمندی به آسیب‌دیدگان ارائه کردند خاطر نشان کرد: سپاه پاسداران، بسیجیان، ارتشیان، نیروهای انتظامی و دیگر نیروها در جریان جاری شدن سیل با اتحاد و وحدت به یاری سیل‌زدگان شتافتند و خدمات فوق‌العاده‌ای به آنان کردند.

 

امام جمعه بوشهر با اشاره به سفر به استان سیل‌زده خوزستان افزود: در بازدیدهای گوناگون از مناطق سیل‌زده، دیدیم که ارتش، سپاه و تمام نیروهای مسلح و مردمی در کنار مسئولان ستاد بحران استان خوزستان چه حماسه‌ای آفریده‌اند.

 

آیت‌الله صفایی بوشهری، خدمات ارزشمند ارتش، سپاه و نیروی انتظامی در مناطق سیل‌زده را نشان از مردمی بودن نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران دانست و تصریح کرد: نیروهای ارتشی در جریان خدمات رسانی به سیل زدگان، تدین، شجاعت و توانمندی خود را نشان دادند که جای قدردانی و سپاس دارد.

 

خطیب نماز جمعه بوشهر با اشاره به توانمندی بالای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی خاطر نشان کرد: آمریکا بداند، همانگونه که در 5 اردیبهشت سال 1359 به ایران تجاوز کرد و شن‌های روان ماشین جنگی آنها را شکست داد، در صورت تجاوز، این‌بار دیگر سروکار با شن و ماسه ندارند بلکه سپاه پرتوان، ارتش شجاع و نیروهای مسلح پرقدرت، خلیج فارس ایران را گورستان  آمریکایی‌ها می‌کنند.

 

آیت‌الله صفایی بوشهری با قدردانی از خدمات سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در استقرار یافتن در شهرستان سیل‌زده باوی خوزستان افزود:  خدمات مردم استان بوشهر به سیل‌زدگان نشان از بزرگی و عظمت مردم این استان دارد که توجه خاصی به آسیب دیدگان دارند.

 

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تاکید بر تامین مایحتاج و نیازهای سیل‌زدگان گفت: برای ارسال کمک‌های مردمی به سیل‌زدگان، باید ستاد خدمات رسانی بر اساس نیاز مناطق سیل زده در کنار ستاد مدیریت بحران تشکیل شود تا کمک‌ها بر اساس نیازهای مناطق سیل‌زده تامین و ارسال شود.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر