کد خبر : 20912

فرمانده سپاه امام صادق اعلام کرد:

قرارگاه جهادی استان بوشهر در شهر سیل‌زده «ویس» خوزستان آشپزخانه و نانوایی راه‌اندازی کرد

قرارگاه جهادی استان بوشهر در شهر سیل‌زده «ویس» خوزستان آشپزخانه و نانوایی راه‌اندازی کرد

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به حضور مستمر سپاه این استان در شهرستان سیل‌زده باوی خوزستان گفت: قرارگاه جهادی استان بوشهر برای تغذیه سیل‌زدگان شهر ویس خوزستان آشپزخانه و نانوایی صحرایی راه اندازی کرده است.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ سردار علی رزمجو با بیان اینکه سپاه استان بوشهر برای ارائه خدمات به سیل‌زدگان در شهرستان باوی خوزستان مستقر است اظهار داشت: جهادگران سپاه استان بوشهر در شهرستان باوی استان خوزستان به سیل‌زدگان سه شهر و 80 روستای مناطق سیل زده استان خوزستان خدمات گوناگون ارائه می‌کند.

 

وی با بیان اینکه از آغاز سیل تاکنون سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در این مناطق در حال خدمات رسانی به مردم هستند افزود:  جهادگران سپاه استان با نیروهای تخصصی در همه زمینه‌ها در حال کمک و امداد‌رسانی به مردم سیل‌زده در شهرستان باوی استان خوزستان هستند

 

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به راه‌اندازی  آشپزخانه و نانوایی صحرایی در شهر سیل‌زده «ویس» خوزستان  گفت: قرارگاه جهادی استان بوشهر با راه‌اندازی آشپزخانه و نانوایی در شهر سیل‌زده ویس در شهرستان باوی استان خوزستان در سه وعده غذا و نان گرم  مردم آسیب دیده را تامین می‌کند.

 

سردار رزمجو از خدمات رسانی به  100هزار نفر در سه شهر و 38 روستای سیل‌زده خبر داد و بیان کرد:  ماشین‌ آلات سنگین و ادوات مهندسی سپاه از ابتدای فعالیت سپاه استان بوشهر در شهرستان باوی خوزستان، در حال خدمات رسانیو مدیریت سیل‌بندها و کمک‌رسانی به مردم سیل‌زده هستند.

 

وی با اشاره به ارائه خدمات رسانی بوسیله قایق‌های نیروی دریایی سپاه خاطر نشان کرد: یگان شناوری منطقه دوم نیروی دریایی سپاه در نقاط مختلف رودخانه کارون مستقر و در حال کمک و امداد‌رسانی به سیل‌زدگان است.

 

سردار رزمجو از خدمات و کمک رسانی مردم استان بوشهر قدردانی و تصریح کرد: نیازهای مردم سیل‌زده درحال حاضر شامل پمپ تخلیه آب، موکت، پتو و وسایل زندگی است.

 

تسنیم/

ارسال نظر