کد خبر : 20920

استاندار بوشهر بیان کرد:

تیم‌های پارس جنوبی جم و شاهین شهرداری بوشهر حمایت می‌شوند

تیم‌های پارس جنوبی جم و شاهین شهرداری بوشهر حمایت می‌شوند

استاندار بوشهردر پی صعود تیم شاهین شهرداری بوشهر به لیگ برتر با تبریک این مهم گفت:حمایت از تیم‌های پارس جنوبی جم و شاهین شهرداری بوشهر در لیگ برتر در اولویت برنامه‌های استان بوشهر است.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ در هفته سی‌وسوم لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور جام آزادگان عصر روز گذشته تیم شاهین شهرداری بوشهر در ورزشگاه شهید دستگردی  تهران مقابل سرخپوشان پاکدشت قرار گرفت که با شکست یک بر صفر تیم میزبان، تیم شاهین شهرداری بوشهر با 54 امتیاز راهی لیگ برتر باشگاه‌های فوتبال ایران شد.

 

در پی این صعود استاندار بوشهر در پیامی با تبریک این واقعه به تیم شاهین، ورزشکاران و مردم ورزش دوست استان بوشهر اظهار داشت:صعود تیم شاهین شهرداری بوشهر رخدادی مسرت‌بخش و توفیقی گرانقدر است که سبب معرفی ظرفیت‌های بوشهر در زمینه ورزش فوتبال و ایجاد نشاط و امید در دل مردم استان به‌ویژه جوانان می‌شود.

 

عبدالکریم گراوند با تاکید بر حمایت از  تیم‌های فوتبال استان بوشهر تصریح کرده است: مدیریت عالی استان کما فی‌السابق بنا دارد از هر دو نماینده استان بوشهر در لیگ برتر تیم‌های پارس جنوبی جم و شاهین شهرداری بوشهر که از مطالبات مردم و ورزشکاران است حمایت و پشتیبانی کند.

 

وی بیان کرد: اینجانب این توفیق ارزشمند را که نشان از سابقه درخشان و پیشینه پرافتخار فوتبال استان بوشهر دارد را به جامعه ورزشی استان به ویژه جوانان و هواداران پرشور این تیم شادباش و تبریک می‌گویم.

 

تسنیم/

ارسال نظر