کد خبر : 20922

فرمانده بسیج کارگری استان بوشهر گفت:

۱۵۰ ویژه برنامه هفته کارگر توسط بسیج کارگری بوشهر برگزار می‌شود

۱۵۰ ویژه برنامه هفته کارگر توسط بسیج کارگری بوشهر برگزار می‌شود

فرمانده بسیج کارگری استان بوشهر گفت: در هفته گرامیداشت کار و کارگر از ۵ تا ۱۱ اردیبهشت ۱۵۰ ویژه برنامه در استان بوشهر اجرا می‌شود.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ سرهنگ علیرضا محمدی ظهر امروز در نشست بررسی برنامه‌های هفته کار و کارگر در استان بوشهر با بیان اینکه  این هفته از 5 تا 11 اردیبهشت در استان برگزار می‌شود اظهار داشت: هر سال 5 تا 11 اردیبهشت با عنوان هفته بزرگداشت کار و کارگر نام‌گذاری شده است و در این هفته کارگران و خانواده‌های آنان بیش از گذشته مورد تکریم و احترام قرار می‌گیرند.

 

وی، از اجرای 150 ویژه برنامه در هفته کارگر استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: تجلیل از کارگران و کارفرمایان نمونه،  بازدید از کارخانه‌های دارای بیشترین تعداد کارگر و برگزاری نشست نهضت روشنگری در جامعه کارگری از جمله این برنامه‌هاست.

 

فرمانده بسیج کارگری استان بوشهر روز 9 اردیبهشت را بزرگداشت بسیج کارگری دانست و گفت: به همین مناسبت برنامه‌های متنوع فرهنگی، ورزشی، علمی، آموزشی و هنری توسط سازمان بسیج کارگری استان و شهرستان‌های تابعه برگزار می‌شود.

 

سرهنگ علیرضا محمدی دیدار با ائمه جمعه استان و شهرستان‌ها را از جمله دیدارها در هفته کارگر دانست و تاکید کرد: در این روز تجلیل از خانواده معظم شهدا و کارگران نمونه و کارفرمایان، معلولان و بیماران کارگران برگزار می‌شود.

 

وی با بیان اینکه برنامه ویژه‌ای در کارخانه سیمان دشتستان برگزار می‌شود گفت: 9 اردیبهشت  روز بسیج کارگری مراسمی با حضور فرمانده سپاه استان بوشهر، مسئولان لشکری و کشوری، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دیگر مسئولان در کارخانه سیمان دشتستان برگزار می‌شود.

 

فرمانده بسیج کارگری استان بوشهر ، عیادت از بیماران کارگر و برگزاری جشن بزرگ کارگری در واحدهای تولیدی و کارخانجات سطح استان بوشهر  با همکاری نواحی و حوزه‌های مقاومت بسیج را از دیگر برنامه‌های این هفته دانست.

 

تسنیم/

ارسال نظر