کد خبر : 20932

مدیر صندوق قرض الحسنه کمیته امداد استان بوشهر:

۹۲ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان بوشهری پرداخت شد‌

۹۲ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان بوشهری پرداخت شد‌

مدیر صندوق قرض الحسنه کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به پرداخت ۳۳۵ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه در بخش‌های مختلف گفت: از این میزان تسهیلات، ۹۲ میلیارد ریال آن به طرح‌های اشتغال‌زایی به مددجویان استان بوشهر پرداخت شد‌ه است.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ کریم خطیبی،  عصر امروز  در نشست بررسی روند اجرای فعالیت اشتغال‌زایی کمیته امداد استان بوشهر با بیان اینکه توانمندسازی و خودکفایی مددجویان یکی از رویکردهای کمیته امداد است اظهار داشت: این نهاد در این زمینه اقداماتی را از جمله پرداخت تسهیلات قرض الحسنه پرداخت کرده است.

 

مدیر صندوق قرض الحسنه کمیته امداد استان بوشهر  گفت: به همین منظور در سال گذشته افزون بر 33 میلیارد و 560 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه در بخش‌های اشتغال، کارگشایی و ودیعه مسکن به شش‌هزار نفر از افراد مددجو و غیر مددجو پرداخت کرده است.

 

وی افزود: از مجموع این تسهیلات 92 میلیارد ریال دربخش اشتغال، 141 میلیارد ریال در بخش حمایتی و کارگشایی و 11 میلیارد ریال  در بخش کمک به ساخت ، تعیمر و ودیعه مسکن بوده است.

 

مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه کمیته امداد استان بوشهر حاطر نشان کرد: تسهیلات بخش حمایتی و کارگشایی از محل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان، برای رفع احتیاجات ضروری اشخاص از قبیل هزینه‌های درمان، ازدواج، تعمیر و تأمین مسکن، بدهکاری‌های مالی و کمک‌هزینه‌های تحصیل با در نظر گرفتن شرایط و توانایی مددجویان و نیازمندان به آن‌ها پرداخت می‌شود.

 

خطیبی با تأکید براینکه اعتبارات این صندوق از منابع کمیته امداد و سپرده خیران تأمین می شود گفت : از مردم نیکوکار استان بوشهر که نظر به کار خیّر دارند، دعوت می‌شود با سپرده گذاری در این صندوق زمینه خدمت رسانی بهتر به نیازمندان را فراهم آورند.

 

تسنیم/

ارسال نظر