کد خبر : 20937

استاندار بوشهر بیان کرد:

تیم شاهین شهرداری بوشهر در لیگ برتر نشاط اجتماعی را به جامعه تزریق می‌کند

تیم شاهین شهرداری بوشهر در لیگ برتر نشاط اجتماعی را به جامعه تزریق می‌کند

استاندار بوشهر با تبریک صعود تیم شاهین شهرداری بوشهر به لیگ برتر گفت: با تحقق این مهم با خیل عظیم هوادارانش می‌تواند شور و نشاط اجتماعی زیادی را به جامعه تزریق کند.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ عبدالکریم گراوند عصر امروز در جمع عوامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر با تبریک صعود این تیم به لیگ برتر اظهار داشت : این صعود شیرین و یاد ماندنی که حاصل تلاش همگانی بود به مردم استان بوشهر و به‌خصوص مجموعه شهرداری، شورای اسلامی و هواداران تیم شاهین شهرداری بوشهر صمیمانه تبریک عرض می‌کنم  و امیدوارم در فصل آینده شاهد درخشش دو نماینده استان ، شاهین شهرداری و پارس جنوبی جم در رقابت‌های لیگ برتر باشیم.

 

استاندار بوشهرَ، حفظ شرایط مناسب تیم شاهین شهرداری در لیگ برتر را بسیار مهم و حائز اهمیت دانست و افزود: این تیم با خیل عظیم هوادارانش می‌تواند شور و نشاط اجتماعی زیادی رابه جامعه تزریق کند و در این راه مسئولان باشگاه باید از این فرصت استفاده بهینه کرده و به دنبال ایجاد پایداری اقتصادی در مجموعه خود باشند.

 

گراوند بیان کرد : مجموعه مدیریتی باشگاه  شاهین شهرداری بوشهر شایسته است با برگزاری جلساتی با بزرگان و پیشکسوتان شاهین و همچنین فوتبال بوشهر برای هدایت بهتر تیم هم‌فکری لازم را داشته باشند.

 

وی تاکید کرد : با توجه به استعدادهای درخشان فوتبال استان تقویت تیم‌های پایه یکی از موارد مهم دیگری است که باید مورد توجه قرار گیرد تا شاهد شکوفایی هرچه بیشتر استعدادهای ورزشی استان در سطح کشور باشیم.

 

استاندار بوشهر با اشاره به نقش مهم حضور درلیگ برتر در نشاط و شادابی جوانان خاطر نشان کرد:   با صعود تیم شاهین شهرداری بوشهر با خیل عظیم هوادارانش می‌تواند شور و نشاط اجتماعی زیادی را به جامعه تزریق کند.

 

تسنیم/

ارسال نظر