کد خبر : 20945

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت:

همه دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر زمینه برگزاری انتخاباتی قانونمند را فراهم کنند

همه دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر زمینه برگزاری انتخاباتی قانونمند را فراهم کنند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در اواخر امسال گفت: همه دستگاه‌های استان بوشهر اجرایی زمینه برگزاری انتخابات سالم و مشارکت حداکثری مردم را فراهم کنند.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ مجید خورشیدی در جلسه شورای اداری شهرستان دشتی با تبریک ماه مبارک رمضان بر توجه به حل مشکلات مردم تاکید کرد و اظهار داشت: در ماه بهار قرآن رسیدگی به مشکلات مردم به ویژه نیازمندان در اولویت قرار بگیرد.

 

وی با بیان اینکه دشمن از طریق تحریم‌ها و ایجاد مشکلات اقتصادی ترفندهای خود را اجرایی کرده است گفت: هدف دشمنان در تشدید تحریم‌های ظالمانه، ایجاد ناامیدی درمردم و خدشه به انسجام ملی است.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر خدمت صادقانه به مردم را مورد تاکید قرار داد و بیان کرد: کمترین وظیفه مسئولان ،انجام خدمت صادقانه به مردم است.

 

خورشیدی  با تاکید بر تحقق مطالبات و خواسته‌های مردم و پاسخگویی به مشکلات آنان خاطر نشان کرد: نظارت کامل بر تکریم حقوق شهروندی مردم از ماموریت‌های مهم مسئولان است و در این راستا  برای تحقق درخواست‌های مردمی برخورد مدبرانه شود.

 

وی با بیان اینکه درسال انتخابات هستیم  تصریح کرد:برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در اواخر امسال طراحی شده که همه دستگاههای استان بوشهر اجرایی زمینه برگزاری انتخابات سالم و مشارکت حداکثری مردم را فراهم کنند.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر استفاده از قانون برای حل مشکلات مردم را مورد تاکید قرار داد و افزود: درخواست‌های مردمی که بی نتیجه مانده است  باید با استفاده از قانون برای حل مشکلات مردم  بهره جست.

 

خورشیدی اجرای برنامه نشاط اجتماعی را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: همه مدیران در اجرای برنامه‌های نشاط اجتماعی مشارکت کنند زیرا هر چه نشاط مردم بالاتر رود ، امنیت ارتقاء می‌یابد و امید مردم با نشاط برمی‌شود.

 

تسنیم/

ارسال نظر