کد خبر : 20949

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان بوشهر:

۷۰۰ واحد مسکونی ویژه نیازمندان استان بوشهر تا هفته دفاع مقدس واگذار می‌شود

۷۰۰ واحد مسکونی ویژه نیازمندان استان بوشهر تا هفته دفاع مقدس واگذار می‌شود

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر گفت: در اجرای پروژه مشترک سپاه امام صادق(ع) و با کمیته امداد استان بوشهر در ساخت یک‌ هزار واحد مسکونی ویژه نیازمندان، ۷۰۰ واحد آن تا هفته دفاع مقدس امسال تکمیل و به مددجویان واگذار می‌شود.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ احمد لطفی ازاز واگذا بسته غذایی ویژه نیازمندان خبر داد و اظهار داشت: در راستای واریز نقدی بسته غذایی با توجه به تعداد اعضای خانوار به‌زودی  مبلغ تعیین شده به حساب خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد واریز می‌شود.

 

وی با اشاره به  تامین مسکن مددجویان کمیته امداد استان بوشهر خاطرنشان کرد: برای تامین مسکن مددجویان با مشارکت مسئولان ذی‌ربط و خیران چند پروژه در قالب تفاهم‌نامه اجرایی شد که در گام نخست در انعقاد تفاهم‌نامه استاندار بوشهر و رئیس کمیته امداد کشور  از یک‌ هزار واحد مسکونی تاکنون 290 واحد مسکونی آن تکمیل و به مددجویان واگذار شده و مابقی در دست اجرا است.

 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر از اجرای پروژه مسکن مددجویی  با همکاری سپاه استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: در اجرای پروژه مشترک کمیته امداد و سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر 2 سال قبل 624 واحد مسکونی در 300 روستای استان بوشهر ساخته و تحویل نیازمندان شد.

 

لطفی با بیان اینکه سال قبل مجددا با سپاه استان بوشهر تفاهم‌نامه برای ساخت منزل نیازمندان روستایی استان بوشهر منعقد شد تصریح کرد: در این تفاهم‌نامه قرار است یک‌ هزار واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد استان بوشهر ساخته شود که تاکنون 700 واحد آن ساخته و در هفته دفاع مقدس امسال به مددجویان تحویل می‌شود.

 

وی با بیان اینکه علاوه بر این فعالیت‌ها، طرح‌هایی نیز  اجرایی شد افزود: سال گذشته 2300 بسته مسکن در قالب ساخت، تعمیر و تکمیل در شهرها و روستاهای استان بوشهر ویژه نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد استان بوشهر با همکاری خیران و نیکوکاران عملیاتی شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر تصریح کرد: در چهار سال گذشته 35 درصد 40 سال گذشته در ساخت مسکن روستائیان نیازمند فعالیت شده که پیش‌بینی می‌شود تا 2 سال آینده نیاز مسکن مددجویان کمیته امداد استان بوشهر به حداقل برسد.

 

تسنیم/

ارسال نظر