کد خبر : 20961

رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر:

بلیت فروشی بازی پرسپولیس و پارس جنوبی‌جم به صورت دستی انجام می‌شود

بلیت فروشی بازی پرسپولیس و پارس جنوبی‌جم به صورت دستی انجام می‌شود

رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر با بیان اینکه بلیت بازی پرسپولیس تهران و پارس جنوبی‌جم از ساعت ۱۵ روز پنج‌شنبه ۲۶ اردیبهشت در ورزشگاه تختی جم به صورت دستی به فروش می‌رسد گفت: امکان فروش ۸۰ درصد صندلی‌های ورزشگاه ۱۲ هزار نفری جم فراهم می‌شود.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ محمد نجفی با بیان اینکه دیدار تیم‌های پارس جنوبی جم و پرسپولیس تهران روز پنج شنبه 26 اردیبهشت ماه در ورزشگاه تختی جم برگزار می‌شود اظهار داشت: در راستای هر چه بهتر برگزار شدن یک رویداد تاریخی فوتبال در استان بوشهر همه مسئولان این استان و شهرستان جم تمهیدات لازم را اندیشیده‌اند.

 

وی، از  مهیا  بودن شرایط میزبانی تیم پارس جنوبی‌جم در دیدار با پرسپولیس تهران خبر داد و بیان کرد: برای ایجاد رفاه، آرامش و آسایش تماشاگران این دیدار مهم، امکانات و شرایط لازم برای برگزاری مسابقه از بیرون و درون ورزشگاه تختی جم فراهم شده است.

 

رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر، با اظهار امیدواری برای برگزاری بازی زیبا خاطر نشان کرد: از خدمات و برنامه ریزی مسئولان دستگاه‌های اجرایی، انتظامی، امنیتی در برقراری امنیت و رفاه مردم قدردانی می‌شود.

 

نجفی، با اشاره به اینکه فروش بلیط بازی دیدار پارس جنوبی‌جم و پرسپولیس تهران روز پنج‌شنبه انجام می‌شود تصریح کرد: بلیت بازی پرسپولیس تهران و پارس جنوبی‌جم از ساعت 15 روز پنج‌شنبه 26 اردیبهشت در ورزشگاه تختی جم به صورت دستی به فروش می‌رسد.

 

وی ظرفیت ورزشگاه تختی جم را 12 هزار نفر دانست و گفت: امکان فروش 80 درصد صندلی‌های ورزشگاه 12 هزار نفری  تختی جم فراهم می‌شود.

 

رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر،  با تاکید بر پرهیز از حمل اشیاء آتش‌زا از جمله ترقه به ورزشگاه افزود: تماشاگران از حمل بنر و پلاکاردهای خارج از رفتارهای فوتبالی و ورزشی خودداری کنند.

 

نجفی، زمان بازگشایی درب‌های ورزشگاه تختی جم را بین 17 تا 18 روز پنج‌شنبه دانست و گفت: 20 باجه برای فروش بلیط این مسابقه تعیین شده است که تصمیم‌گیری نهایی برای زمان بازگشایی درب ورزشگاه تختی جم و قیمت فروش بلیط این مسابقه قبل از بازی اعلام می‌شود.

 

وی، با بیان اینکه برای برگزاری جشن قهرمانی هجدهمین  دوره مسابقات فوتبال لیگ برتر جام خلیج فارس در اصفهان و جم تمهیدات لازم اندیشیده شده است گفت: در صورت قهرمانی تیم پرسپولیس تهران، سازمان لیگ به اتفاق هیئت فوتبال استان بوشهر و مجموعه شهرستان جم جشن مورد نظر در ورزشگاه تختی جم را برگزار می‌کنند.

 

تسنیم/

ارسال نظر