کد خبر : 20965

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر:

طرح‌های صنعتی نیمه تمام استان بوشهر با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد تکمیل می‌شود

طرح‌های صنعتی نیمه تمام استان بوشهر با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد تکمیل می‌شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از ابلاغ اعتبارات تبصره ۱۸ قانون بودجه خبر داد و گفت: با این اعتبار و پرداخت تسهیلات به سرمایه‌گذاران طرح‌های نیمه تمام صنعتی و تولیدی استان بوشهر با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد تکمیل می‌شود.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ سید حسین حسینی محمدی صبح امروز در کارگروه  بررسی روند ثبت نام  تولید کنندگان در سامانه بهین‌یاب استان بوشهر با تاکید بر بهسازی، نوسازی و تکمیل پروژه‌های تولیدی اظهار داشت: واحدهای تولیدی می‌توانند برای استفاده از تسهیلات برنامه تولید و اشتغال موضوع بند الف تبصره 18 قانون بودجه از طریق سامانه الکترونیکی بهین یاب ثبت نام کنند.

 

وی از تکمیل واحدهای نیمه تمام تولیدی بالای 60 درصد خبر داد و افزود: پرداخت تسهیلات از طریق سامانه الکترونیکی بهین یاب در راستای ایجاد رونق تولید و ضرورت تقویت بنگاههای اقتصادی و به‌منظور توسعه واحدهای صنعتی ، معدنی و صنوف تولیدی موجود و  تکمیل طرح های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد در حال انجام است.

 

حسینی محمدی تصریح کرد: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت بهین‌یاب برای ثبت نام و درخواست تسهیلات مذکور اقدام کنند.

 

وی عنوان کرد: در این راستا  انعقاد قرارداد با بانک‌های عامل پرداخت تسهیلات بانکی به واحدهای صنعتی و معدنی درحال پیگیری و اقدام است .

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر افزود : براساس دستورالعمل ابلاغی نرخ سود تسهیلات سرمایه ثابت بین 12 تا 14 درصد است و نرخ سود تسهیلات سرمایه در گردش براساس مصوبه شورای پول و اعتبار تعیین می‌شود.

 

تسنیم/

ارسال نظر