کد خبر : 20970

مدیرکل زندانهای استان بوشهر:

صندوق‌ جمع آوری کمک‌های مردمی برای آزادی زندانیان در بوشهر مستقر می‌شود

صندوق‌ جمع آوری کمک‌های مردمی برای آزادی زندانیان در بوشهر مستقر می‌شود

مدیرکل زندانهای استان بوشهر با اشاره به زندانی۱۲۷ نفردر استان بوشهربه علت ارتکاب جرایم غیر عمد مالی گفت: برای فراهم شدن زمینه آزادی این افراد، صندوق‌ جمع آوری کمک‌های مردمی درمصلی‌های جمعه بوشهرمستقر می‌شود.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ سید قاسم طباطبایی مهر با قدردانی از مشارکت مردم خیر و نیکوکار بوشهری در همکاری با ستاد دیه استان اظهار داشت:برخی از زندانیان استان بوشهر به سبب جرایم غیرعمد مالی در حبس هستند که نیاز به کمک برای آزادی آنها است.

 

وی با بیان اینکه بوشهری‌ها سال گذشته زمینه آزادی 118 زندانی جرایم غیرعمد مالی را فراهم کردند خاطر نشان کرد: در ماه مبارک رمضان سال قبل با همکاری و مشارکت خیران و پرداخت بدهی آنان 118 زندانی آزاد شدند و به آغوش خانواده بازگشتند.

 

مدیرکل زندان‌های استان بوشهر با اشاره به برگزاری جشن گل‌ریزان برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد مالی در ماه مبارک رمضان افزود: اکنون  127 زندانی جرائم غیرعمد مالی استان بوشهر که  212 میلیارد ریال بدهی دارند منتظر رافت و نگاه مهربانانه خیران برای آزادی و بازگشت به آغوش خانواده هستند.

 

طباطبایی‌مهر افزود: اکنون 84  نفر با بدهکاری، 41 نفر به سبب پرداخت نکردن مهریه و نفقه و 2 نفر نیز به سبب عدم پرداخت دیه تصادف در زندان هستند.

 

وی از زندانی 124 نفر مرد و 3 نفر زن به سبب جرایم مالی غیر عمد در زندان‌های استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: در ایام ماه مبارک رمضان 25 جشن گلریزان برای آزادی این زندانیان در حال برگزاری است.

 

مدیرکل زندان‌های استان بوشهر باقدردانی از همکاری خیران و نیکوکاران در فراهم کردن آزادی این زندانیان بیان کرد: تلاش می‌شودبا مشارکت نیکوکاران تعداد زیادی از این زندانیان در ماه مبارک رمضان آزاد شوند.

 

طباطبایی‌مهر از استقرار صندوق‌ جمع آوری کمک‌های مردمی درمصلی‌های جمعه بوشهر خبر داد و خاطر نشان کرد: با هماهنگی، نماینده ولی فقیه در استان بوشهر در تمام مصلی‌های جمعه، این هفته میز خدمت و صندوق‌ جمع آوری کمک‌های مردمی برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد مستقر می‌شود.

 

تسنیم/

ارسال نظر