کد خبر : 20972

فرمانده سپاه امام صادق اعلام کرد:

فرهنگ عملیات بیت‌المقدس الگویی ماندگار و شکست‌ناپذیر است

فرهنگ عملیات بیت‌المقدس الگویی ماندگار و شکست‌ناپذیر است

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر ثمره عملیات بیت‌المقدس در فتح خرمشهر را نهادینه شدن فرهنگ ایستادگی در جامعه عنوان کرد و گفت: فرهنگ عملیات بیت‌المقدس الگویی ماندگار و شکست ناپذیر در جامعه است.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ سردار علی رزمجو ظهر امروز در مراسم غبارروبی، گل‌گذاری و عطرافشانی گلزار شهدای بهشت صادق بوشهر در آستانه سوم خرداد سالروز آزادی خرمشهر با بیان اینکه اکنون 37 سال از آزادی خرمشهر می‌گذرد اظهار داشت: حماسه آزاد سازی سازی خرمشهر در37 سال پیش کاری سترگ در مقایس جهانی بود.

 

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، مهمترین دستاورد عملیات بیت‌المقدس را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: مهم‌ترین دستاورد عملیات فتح خرمشهر، استراتژی دفاعی مستحکمی بود که در فرهنگ این کشور نهادینه شد.

 

سردار رزمجو با بیان اینکه در 40 سال گذشته انواع توطئه‌های دشمنان خنثی شده است خاطر نشان کرد: مدافعان ایران اسلامی با روحیه جهادی توانستند در برابر ارتش مسلح  در عملیات بیت‌المقدس پیروز شوند و خرمشهر را آزاد کنند.

 

وی، با تاکید بر تقویت اتحاد و همبستگی برای موفقیت در برابر توطئه دشمنان تصریح کرد: فتح خرمشهر نشان داد که اگر همه در کنار هم باشند و وحدت سرلوحه کار قرار بگیرد موفقیت حتمی است.

 

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر،  با اشاره به اینکه اکنون اتحاد و همدلی در جامعه اسلامی ایجاد شده افزود: با اتحاد و همبستگی که در جامعه ایجاد شده آمریکا یکی پس از دیگری از تهدیدات عقب نشینی می‌کند.

 

سردار رزمجو فرهنگ عملیات بیت‌المقدس را فرهنگ ایثار، فداکاری و پایداری دانست و گفت:  فرهنگ عملیات بیت‌المقدس الگویی ماندگار و شکست ناپذیر در جامعه است.

 

وی، ثمره  عملیات بیت‌المقدس در فتح خرمشهر را نهادینه شدن فرهنگ ایستادگی در جامعه عنوان و خاطرنشان کرد: این فرهنگ برای افراد جامعه به ویژه جوانان و نسل‌های آینده الگویی ماندگار و شکست ناپذیر است.

 

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر،با بیان اینکه امروز برای مقابله با مشکلات به کار جهادی و فرهنگ دفاع مقدس نیاز داریم تصریح کرد:  اگر از این فرهنگ فاصله بگیریم مشکلات کشور بیشتر می‌شود.

 

استان بوشهر در عملیات فتح خرمشهر 83 شهید تقدیم کرده است.

 

تسنیم/

ارسال نظر