کد خبر : 20974

امام جمعه بوشهر گفت:

فتح خرمشهر نشان داد ایران می‌تواند در مقابل تمام ابرقدرت‌ها بایستد

فتح خرمشهر نشان داد ایران می‌تواند در مقابل تمام ابرقدرت‌ها بایستد

امام‌جمعه بوشهر با بیان اینکه خرمشهر اشغالی در عملیات بیت‌المقدس با حماسه نیروهای مسلح، سپاه، ارتش و نیروی بسیج آزاد شد، گفت: فتح خرمشهر آغاز پیروزی‌های بزرگ رزمندگان شد و نشان داد که ایران اسلامی می‌تواند در مقابل تمام ابرقدرت‌ها بایستد.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه‌های نماز جمعه بوشهر یکی از اعمال‌های مهم و موثر در ماه مبارک رمضان را تلاوت قرآن دانست و اظهار داشت: در ماه بهار قرآن، قرائت یک آیه به اندازه ختم قرآن در ماه‌های غیر رمضان ثواب دارد.

 

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر با تاکید بر جدی گرفتن انس با قرآن در ماه مبارک رمضان گفت: اقامه نمازهای واجب در ماه مبارک رمضان 70 بار ثوابش بیشتر از نمازهای واجب در دیگر ماه‌ها است و نمازهای متسحب در این ماه با عظمت، انسان را از جهنم دور می‌کند.

 

خطیب نماز جمعه بوشهر با اشاره به دیدار رهبر معظم انقلاب با جمعی از دانشجویان، به بیانات معظم‌له در موضوع برجام پرداخت و بیان کرد:  در زمینه برجام، مقام معظم رهبری بارها به مسئولان ذیربط تذکرات لازم ارائه کردند و خطوط قرمز آن مطرح کردند.

 

آیت‌الله صفایی بوشهری، با بیان اینکه مسئولیت حوزه اجراء بر عهده قوه مجریه و دولت است خاطر نشان کرد: حوزه‌های اقتصادی، سیاست خارجی، اجتماعی، فرهنگی و دیگر بخش‌ها بر عهده قوه مجریه و حوزه قانون‌گذاری وظیفه قوه مقننه و رسالت قوه قضاییه، امورات حقوقی و قضایی است.

 

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی بر همه امور و مسائل کلان جامعه اشرافیت کامل دارد به بیانیه گام انقلاب اشاره و خاطرنشان کرد: بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی، بیانیه گام دوم انقلاب ترسیم کلی گذشته، حال و آینده نظام اسلامی ایران برای جهت‌گیری به سمت پیشرفت و تحقق تمدن اسلامی است.

 

خطیب نماز جمعه بوشهر با تاکید بر قرار گرفتن امور بیانیه گام دوم انقلاب در  سرلوحه برنامه مسئولان و همگان تصریح کرد: باید در عرصه اجرایی کشور، جوانان متعهد و حزب‌الهی به معنای دقیق کلمه ورود کنند و با یک نگاه انقلابی و حرکت جهادی، انقلاب اسلامی را به پیش ببرند.

 

امام جمعه بوشهر فلج کردن نسل جوان انقلاب را از اهداف مهم دشمنان دانست و تاکید کرد: دشمنان درصدد هستند نسل جوان با ناامیدی و یاس، متوقف  و از انقلاب جدا کنند.

 

وی با بیان اینکه در جریان دیدار رهبر معظم انقلاب با جمعی از دانشجویان، تصویری از شهید نادر مهدوی در مراسم کنار معظم‌له قرار داده شده بود افزود: شهید نادر مهدوی سردار بوشهری، جوانی انقلابی، جهادی و پای کار بود که توانست یاد سردار رئیسعلی دلواری را زنده کند.

 

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر خطاب به رهبر معظم انقلاب اعلام کرد: ما بوشهری‌ها هزاران هزار نادر مهدوی داریم که در مقابل آمریکا با تمام وجود می‌جنگیم.

 

آیت‌الله صفایی بوشهری با بیان اینکه امروز نماد جوانان انقلابی پای کار یک بوشهری، انقلابی و شهید است افزود: شهید نادر مهدوی سردار، جوان مومن و انقلابی بوشهر که افتخار ملت ایران و بوشهری‌ها است.

 

امام جمعه بوشهر با گرامیداشت سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر، روز مقاومت، ایثار و پیروزی تصریح کرد: خرمشهر اشغالی در عملیات بیت‌المقدس با حماسه نیروهای مسلح، سپاه، ارتش و نیروی بسیج آزاد شد.

 

وی بیان کرد: فتح خرمشهر آغاز پیروزی‌های بزرگ رزمندگان شد و نشان داد که ایران اسلامی می‌تواند در مقابل تمام ابرقدرت‌ها بایستد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر