کد خبر : 20976

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر:

جشنواره تولیدات فضای مجازی «ضحی» در بوشهر برگزار می‌شود

جشنواره تولیدات فضای مجازی «ضحی» در بوشهر برگزار می‌شود

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر از برگزاری جشنواره تولیدات فضای مجازی با عنوان «ضحی» در قالب فعالیت‌های فرهنگی و تولید محتوا در بوشهر خبر داد.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی صبح امروز در نشست با مسئولان فرهنگی بوشهر با گرامیداشت  لیالی قدر این ایام را فرصت مناسبی برای رسیدن به کمال دانست و اظهار داشت: شب قدر، شب نزول قرآن و مقدر شدن سرنوشت یک سال انسان‌ها و فرصتی مناسب برای خودسازی و تزکیه نفس است.

 

وی از برگزاری جشنواره تولیدات فضای مجازی با عنوان «ضحی» در قالب فعالیت‌های فرهنگی و تولید محتوا در بوشهر خبر داد و افزود: این جشنواره با تلاش اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر و با همکاری سازمان بسیج رسانه استان ویژه‌ی مراکز و مؤسسات فرهنگی قرآنی، تشکل‌های دینی و اقشار تاثیرگذار اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر برگزار می‌شود.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر به تشریح محورهای جشنواره تولیدات فضای مجازی پرداخت و تاکید کرد: سیره و سبک زندگی اسلامی، امر به معروف و نهی از منکر، نماز، نیایش، قرآن و عترت، حسینیه و منبرهای مجازی، مناسبت‌های دینی و انقلابی، دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی و بیانیه گام دوم انقلاب محورها و موضوعات مهم این جشنواره را تشکیل می‌دهند.

 

حجت‌الاسلام سروستانی ، قالب آثار و بخش‌های مختلف این جشنواره را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: جشنواره تولیدات فضای مجازی استان بوشهر در دو بخش فعالیت‌های فرهنگی شامل صفحات اینستاگرام، وبلاگ، کانال در شبکه‌های پیام رسان و وب سایت و در بخش تولید محتوا مشتمل بر، نرم‌افزارهای چند رسانه‌ای تلفن همراه، موشن گرافیک، اینفوگرافیک، عکس‌نوشته، نماهنگ، فیلم‌های کوتاه، کلیپ و پادکست برگزار می‌شود.

 

وی با اشاره به مهلت ارائه آثار و نحوه ثبت نام در جشنواره خاطر نشان کرد: مهلت ارسال آثار تا 20 خرداد تعیین شده است و علاقه‌مندان به شرکت در جشنواره می‌توانند از طریق پست الکترونیکی به آدرس zohajbu@gmail.com و آدرس اینستاگرام zohajbu@ اقدام به ارسال آثار خود کنند.

 

تسنیم/

ارسال نظر