کد خبر : 20980

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر:

خیران بوشهری ۱۲۵ میلیارد ریال به نیازمندان کمک کردند

خیران بوشهری ۱۲۵ میلیارد ریال به نیازمندان کمک کردند

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر گفت: در ۲۰ روز ماه مبارک رمضان مردم استان بوشهر اقدام به کمک به مددجویان این نهاد به میزان ۱۲۵ میلیارد ریال کرده‌اند.

 به گزارش بوشهر۲۴؛ احمد لطفی بعد از ظهر امروز در نشست با خیران شهر آبپخش شهرستان دشتستان اظهار داشت: امسال به لطف خداوند و نگاه خیرخواهان خیران، شاهد توجه خوبی به موضوع انفاق، نوعدوستی و احسان صورت گرفت که جای تقدیر است.

 

وی افزود: ابعاد ماه رمضان به شکل فردی بسیار ارزشمند است اما در بخش عمومی این ماه نیز که برگرفته از سیره انبیاء و به خصوص  حضرت علی(ع) است شاهد دستگیری و کمک به فقرا و نیازمندان هستیم که در سطح استان و شهر ابپخش این موضوع به خوبی دیده می‌شود.

 

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر تصریح کرد: این فعالیت‌ها به صورت تهیه بسته‌های غذایی به همراه گستراندن سفره‌های افطاری و حامی یابی برای فرزندان یتیم و محسنین در ماه مبارک رمضان توسط مردم نیکوکار استان در حال انجام است.

 

لطفی از افزایش کمک‌های خیران به مددجویان خبر دادو خاطر نشان کرد: بر اساس آخرین گزارش استخراج شده،  در 20 روز ماه مبارک رمضان، مردم استان بوشهر اقدام به کمک به مددجویان این نهاد به میزان 125 میلیارد ریال کرده‌اند.

 

وی بیان کرد: این میزان کمک صرفا شامل بسته‌های غذایی و سفره‌های افطاری است که طی 20 روز ماه مبارک رمضان توسط خیران استان به مجموعه خانواده‌های تحت حمایت این نهاد اهداء شده است.

 

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به به رسظیدگی به نیازمندان در ایام ماه مبارک رمضان گفت: در دو ماه  نخست امسال، استان بوشهر در حوزه طرح اکرام و حامی یابی برای 6200 نفر یتیم و فرزندان محسنین رتبه اول کشور را کسب کرده که نشان دهنده نوع نگاه مثبت مردم این استان به یتیم نوازی است. 

 

امام جمعه شهر ابپخش نیز اظهار داشت: یکی از فلسفه‌های ماه مبارک رمضان توجه به حال مستمندان و توجه جامعه به زندگی این قشر است.

 

حجت‌الاسلام خداداد رضایی افزود: در بخش آبپخش شاهد حضور خیران فراوان در عرصه‌های مختلف برای کمک به نیازمندان هستیم که نشان دهنده خیر بودن مردم این شهر و روستاهای تابعه است.

 

تسنیم/

ارسال نظر