کد خبر : 20988

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر:

۳۵۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال فراگیر در استان بوشهر پرداخت شد

۳۵۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال فراگیر در استان بوشهر پرداخت شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: در راستای اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی ۳۵۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال فراگیر در قالب ۸۲۷ طرح به متقاضیان این استان پرداخت شد.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ حمیدرضا پناه ظهر امروز در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان بوشهر، اشتغال پایداری روستایی را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: در اجرای این طرح با حمایت استاندار گام‌های مهم و موثری برداشته شده است.

 

وی با تاکید بر تامین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی در نواحی صنعتی استان بوشهر افزود: نیاز واحدهای تولیدی در نواحی صنعتی استان بوشهر 90 میلیارد ریال برای تامین سرمایه در گردش است.

 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر با تاکید بر حمایت از طرح‌های اشتغال‌زایی خاطر نشان کرد: در اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی سال قبل 202 میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت به 4 هزار نفر در استان پرداخت شد.

 

پناه، سهم بخش کشاورزی در اجرای طرح اشتغال‌زایی را 76 درصد دانست و افزود: برای توسعه گلخانه‌ها در روستاها قدم‌های مهم و موثری برداشته شده است.

 

وی، با اشاره به ارسال 3 هزار و 385 طرح اشتغال‌زایی به بانک‌ها برای پرداخت تسهیلات تصریح کرد: تاکنون یک‌هزار و 899 طرح موفق به دریافت تسهیلات به مبلغ 202.5 میلیارد تومان شده‌اند که افزون بر 4 هزار و 16 فرصت شغلی ایجاد شده است.

 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر به طرح اشتغال فراگیر پرداخت و خاطر نشان کرد: در راستای اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی 350 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال فراگیر در قالب 827 طرح به متقاضیان این استان پرداخت شده است.

 

پناه، با اشاره به اجرای طرح مشاغل خانگی بیان کرد: در اجرای این طرح به یک‌هزار و 306 طرح 19 میلیارد تومان تسهیلات بانکی پرداخت شده است.

 

وی با تاکید بر اجرایی شدن طرح کارورزی اظهار داشت: سهمیه طرح کارورزی استان بوشهر 2 هزار و 200 نفر است که در مرحله نخست 367 نفر جذب شده‌اند.

 

وی با اشاره به اجرای طرح مشاغل خانگی در استان بوشهر بیان کرد: در اجرای این طرح 367 نفر در طرح کارورزی شرکت کردند.

 

تسنیم/

ارسال نظر