کد خبر : 20995

امام جمعه بوشهر:

خواستار حل مشکلات مسکن و اشتغال جوانان شد

 خواستار حل مشکلات مسکن و اشتغال جوانان شد

امام جمعه بوشهر با تاکید بر حمایت همه جانبه از جوانان گفت: مسئولان ملی و استانی حل مشکلات مسکن و اشتغال جوانان را در اولویت قرار دهند.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح امروز در خطبه‌های نماز عید سعید فطر با تبریک این عید آسمانی اظهار داشت: امید است همه نمازها، روزه‌ها و دعاهای مومنان به احسن وجه مقبول درگاه ایزد منان قرار بگیرد.

 

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه خداوند در همه حالات یاری و کمک رسان انسان است با استناد به آیات قرآن کریم افزود: خداوند در کتاب آسمانی قرآن کریم فرموده‌اند که قبل از اینکه انسان‌ها دعاها کنند، آنرا اجابت می‌کنم.

 

امام جمعه بوشهر با تاکید بر باقی ماندن رمضانی مومنان افزود: ماه مبارک رمضان با تمام ویژگی‌های آن تمام شد اما تربیت یافته‌گان این ماه با عظمت باید تلاش کنند رمضانی بمانند.

 

آیت‌الله صفایی بوشهری با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای 15 خرداد، سالروز ولایت مقام معظم رهبری به عنوان یک نعمت الهی تبریک گفت.

 

وی، با اشاره به دشمنی آمریکا و ایادیش در منطقه  تصریح کرد: آمریکا و دشمنان به شدت علیه ملت‌های مختلف در جهان، مسلمانان و ملت ایران فعال است ولی به یقیین پیروزی نزدیک است.

 

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تاکید بر توجه به حل مشکلات مردم در بخش‌های مختلف تصریح کرد: مسئولان در فضای ملی و استانی در رابطه با حل مشکلات آب آشامیدنی شهرها و روستاهای استان، اشتغال، مسکن جوانان تلاش کنند.

 

امام جمعه بوشهر حمایت از جوانان را یک ضرورت دانست و تاکید کرد: حمایت از جوانان، حل مشکلات گرانی و رسیدگی به فقرا و مستمندان باید در اولویت برنامه مسئولان قرار بگیرد.

 

آیت‌الله صفایی بوشهری بیان کرد: مسئولان باید در حل مشکلات و حمایت از جوانان تلاش و کوشش کنند.

 

تسنیم/

ارسال نظر