کد خبر : 21006

تاکید امام جمعه بوشهر بر صرفه‌جویی در مصرف برق/ احتمال قطعی وجود دارد

تاکید امام جمعه بوشهر بر صرفه‌جویی در مصرف برق/ احتمال قطعی وجود دارد

امام جمعه بوشهر با تاکید بر ضرورت صرفه‌جویی در مصرف برق، گفت: استان بوشهر در شرایط ویژه‌ای قرار گرفته است و با توجه به وضعیت قرمز مصرف برق، احتمال قطعی وجود دارد، لذا مردم و شهروندان صرفه‌جویی را سرلوحه خود قرار دهند.

به گزارش "بوشهر24" ؛ آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر بوشهر، با بیان اینکه آمریکا و اسرائیل با یک برنامه‌ریزی پیچیده به دنبال تصرف فلسطین در قالب طرح معامله قرن بوده‌اند، اظهار داشت: با روشنگری‌هایی که صورت گرفت و با اتحاد مسلمانان سراسر جهان، این معامله به شکست انجامید.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر افزود: این درس عبرتی برای آمریکا و صهیونیست‌ها شد که دیگر نمی‌توانند به سرزمین‌های اسلامی دست‌درازی کنند، چون مردم آگاه شده‌اند.
 
وی با اعلام اینکه بسیاری از سران مرتجع عرب در این ماجرا دست داشته‌اند، ادامه داد: امروز معامله قرن به یک افشاگری در سطح وسیع و در سراسر جهان تبدیل شده است و مردم فلسطین نیز دوستان خود را شناخته‌اند که در صدر آن ایران است.

صفایی بوشهری بیان کرد: استکبار جهانی ظلم‌های فراوانی در حوزه‌های مختلف به مردم ایران روا داشته است، اما ملت ایران به رهبری امام خمینی(ره) و امام خامنه‌ای حماسه‌ای از اقتدار آفرید و چنان با صلابت روبروی استکبار ایستاد که به پیام رئیس جمهور آمریکا نیز اعتنایی نمی‌کند.
 
وی با بیان اینکه مبارزه با فساد باید در بیرون و درون قوه قضاییه شدت داشته باشد،افزود: مبادا به دلیل عملکرد بد برخی از افراد، قوه قضائیه مورد نقد قرار بگیرد که البته باید شدت با متخلفان این قوه و فسادگران و مفسدان اقتصادی باید برخورد شود.

خطیب نماز جمعه بوشهر با گرامیداشت ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر خاطرنشان کرد: خانواده ها به دختران خود محبت، عنایت و احترام ویژه داشته باشند چرا که اینها مادران و بزرگان آینده هستند.
 
وی با تسلیت به مناسبت فرا رسیدن شهادت امام جعفر صادق (ع) اظهار کرد:  نقش احیاگری این امام بزرگوار چنان مهم است که اهل سنت، علما و بزرگان شیعه نزد ایشان درس خوانده‌اند و ایشان شرایطی را ایجاد کرده‌اند که مانع دستیابی دشمنان به هدف ایجاد انحراف در نظام فکری اسلامی شدند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با تاکید بر ضرورت صرفه‌جویی در مصرف برق،‌ بیان کرد: استان بوشهر در شرایط ویژه‌ای قرار گرفته است و با توجه به وضعیت قرمز مصرف برق، احتمال قطعی وجود دارد، لذا مردم و شهروندان صرفه‌جویی را سرلوحه خود قرار دهند.

وی  با اشاره به تذکرات مسؤولان راهنمایی و رانندگی مبنی بر نگران‌کننده بودن تصادفات در سطح استان،بیان داشت: مردم  و رانندگان به قوانین  راهنمایی و رانندگی توجه بیشتری داشته باشند و توصیه‌های پلیس را جدی بگیرند تا شاهد حوادث این چنینی نباشیم.

خبر گزاری فارس/

ارسال نظر