کد خبر : 21009

مدیرکل نوسازی مدارس بوشهر:

کمبود فضاهای آموزشی جنوب استان بوشهر جبران می‌شود

کمبود فضاهای آموزشی جنوب استان بوشهر جبران می‌شود

بوشهر - مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر گفت: تلاش می‌شود با اجرای طرح‌های مختلف، کمبود فضاهای آموزشی جنوب استان بوشهر جبران شود.

به گزارش " بوشهر 24"؛ احمد مرادی بعد از ظهر پنجشنبه در حاشیه بازدید معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه تجهیز مدارس کشور از پروژه های آموزشی جم اظهار داشت: از رییس نوسازی، توسعه و تجهز مدارس کشور به خاطر نگاه ویژه به استان بوشهر و تخصیص اعتبارات عمرانی و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی تشکر و قدردانی میکنم.

وی افزود: با کمک مسئولان اجرای شهرستان جم و با نگاه به اولویت‌های سازمان برای تکمیل پروژه های آموزشی در سطح استان به دنبال ساماندهی و تکمیل پروژه‌های مدرسه سازی هستیم.

وی تصریح کرد: به مشکلات و کمبود های حوزه جنوب استان بوشهر واقف هستیم که با توجه به منابع اعتباری به دنبال کاهش مشکلات این حوزه هستیم.

مرادی عنوان کرد: در برنامه های کوتاه مدت و بلند مدتی که به سازمان ارایه دادیم وضعیت سرانه ها، تراکم ها و فضای تخربی اعلام کردیم که نیاز به تخصیص اعتبار دارد.

توسعه فضاهای آموزشی

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر با بیان اینکه باید در جذب و سازماندهی نیروی انسانی بروز باشیم، بیان داشت: با سیل عظیمی از تقاضای انتقال همکاران در عسلویه رو به رو هستیم که نمی شود همه آنها را پوشش بدهیم.

غلامحسین حسینی ابراز امیدواری کرد: با همکاری ریس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و استان و دیگر همکاران در مجموعه های مختلف با اتمام پروژه ها و جبران کمبود ها شاهد اول مهری، با مهر و عطوفت باشیم.

خبر گزاری مهر/

ارسال نظر