کد خبر : 21020

سرپرست شاهین بوشهر خبر داد؛

شاهین بوشهر به اردو می‌رود/ جذب چند بازیکن لیگ برتری

شاهین بوشهر به اردو می‌رود/ جذب چند بازیکن لیگ برتری

بوشهر - سرپرست باشگاه تیم شاهین شهرداری بوشهر گفت: اردوی آماده‌سازی این تیم در بروجن برگزار می‌شود و نسبت به جذب چند بازیکن اقدام خواهیم کرد.

به گزارش "بوشهر 24" ؛ سعید مسیگر صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برنامه‌ریزی لازم برای آماده‌سازی تیم شاهین شهرداری بوشهر برای حضور پرقدرت در لیگ برتر صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه اردوی آماده‌سازی شاهینی‌ها در بروجن برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: مراحل تست گیری و تمرینات آماده سازی تیم آغاز شده است و یک هفته در بروجن اردو خواهیم داشت.

سرپرست باشگاه تیم شاهین شهرداری بوشهر از جذب امین مشایخ و سلمان بحرانی به عنوان دو بازیکن مستعد بومی خبر داد و افزود: مبالغ پیشنهادی برخی از بازیکنان لیگ برتری بسیار بالا بود و باشگاه توان پرداخت آن را ندارد.

وی با اشاره به تمدید قرار برخی از بازیکنان فصل گذشته تیم شاهین شهرداری بوشهر اضافه کرد: در اردوی بروجن چند بازیکن سهمیه لیگ برتری به تیم شاهین شهرداری بوشهر ملحق می‌شود.

مسیگر با اشاره به اینکه تاکنون توافقی با اسپانسر تیم صورت نگرفته است، ادامه داد: در این زمینه در حال مذاکره هستیم و انتخاب اسپانسر با موافقت هیئت مدیره انجام خواهد شد

خبر گزاری مهر/

ارسال نظر