کد خبر : 21024

نواقص ورزشگاه‌های میزبان مسابقات لیگ برتر سریع‌تر برطرف شود

نواقص ورزشگاه‌های میزبان مسابقات لیگ برتر سریع‌تر برطرف شود

مسؤول برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران گفت: با توجه به اینکه زمان زیادی تا شروع مسابقات فوتبال لیگ برتر باقی نمانده است، کمبودها و نواقص همه ورزشگاه‌های میزبان مسابقات لیگ برتر باید رفع شود.

به گزارش" بوشهر 24 " ؛ سعید فتاحی ظهر امروز در نشست هماهنگی و آماده‌سازی ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر برای میزبانی بازی‌های خانگی شاهین شهرداری بوشهر در لیگ برتر اظهار داشت: انتظار ما این است که برای برطرف کردن نواقصات این ورزشگاه هرچه سریع‌تر اقدام شود تا قبل از شروع لیگ شرایط میزبانی در این مکان فراهم شود.

مسؤول برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران افزود: در بازدیدی که از ورزشگاه شهید مهدوی داشتیم یک سری مسائل و مشکلات کوچکی دیده شد که عنوان کردیم و مشورت‌های لازم در این زمینه انجام گرفت.

وی با بیان اینکه به دنبال این هستیم تا اغتشاشگران را از استادیوم‌ها حذف کنیم، بیان کرد: تأمین امنیت برگزاری مسابقات در اولویت برنامه‌های سازمان لیگ است.

فتاحی تأکید کرد: کمبودها و نواقص همه ورزشگاه‌های میزبان مسابقات لیگ برتر باید رفع شود و با توجه به اینکه زمان زیادی تا شروع لیگ برتر نمانده است،برای رفع نواقص ورزشگاه شهید مهدوی باید از همین امروز دست بکار شویم .

کمبودها را به صفر می‌رسانیم

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با بیان اینکه ورزشگاه شهید مهدوی  نوساز است و تا به امروز در لیگ برتر  استفاده نشده است، گفت: مسلما کمبودهایی هست که بعد از بازی اول و دوم نمایان می‌شود، اما با این حال ما به دنبال این هستیم که نواقص کوچک و کم  را به صفر برسانیم.

احمد بهروزیان‌فرد افزود: به دلیل اهمیت فوتبال در بوشهر و ارزشی که ما برای این خواسته مردم  قائلیم اصرار داشتیم جز اولین استان‌هایی باشیم که از مسؤولین لیگ برای بازدید از ورزشگاه  به بوشهر بیایند.

ورزشگاه شهید مهدوی برای میزبانی لیگ برتر مهیا می‌شود

رئیس هیأت فوتبال استان بوشهر اظهار کرد: اطمینان می‌دهیم ورزشگاه شهید مهدوی برای میزبانی به بهترین شکل مهیا می‌شود .

محمد نجفی با اشاره به اینکه استان بوشهر در 22 روز ورزشگاه ساحلی را ساخت، افزود:  رفع نواقص ورزشگاه شهید مهدوی برای مدیریت این استان سخت نیست.

به گزارش فارس، در این نشست  سهیل مهدی مسؤول فنی و توسعه سازمان لیگ و نماینده afc در صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها، حسین حمیسی رئیس حراست فدراسیون فوتبال و مقیمی مسؤول امور باشگاه‌های وزارت ورزش و جوانان حضور داشتند.

خبر گزاری فارس/

ارسال نظر