کد خبر : 21028

امام جمعه بوشهر:

فرصت فضای مجازی به بهترین وجه توسط نسل جوان استفاده شود

فرصت فضای مجازی به بهترین وجه توسط نسل جوان استفاده شود

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت:‌ فرصت فضای مجازی به بهترین وجه توسط نسل جوان استفاده شود.

به گزارش " بوشهر 24" ؛ آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری ظهر سه‌شنبه در جمع جوانه‌های صالحین بوشهر اظهار داشت: همه جوانان و نوجوانان باید قدر این دوران زندگی خود را بدانند و از آن بهترین استفاده را ببرند.

وی با تاکید بر لزوم استفاده از فرصت جوانی و نوجوانی برای خودسازی، تصریح کرد: قدر دوران جوانی خود را بدانید و بیشترین تلاش خود را در عرصه تحصیلی داشته باشد و وقت خود را هدر ندهید.

امام جمعه بوشهر خواستار رعایت مسائل دینی و تقوایی توسط نوجوانان و جوانان شد و بیان کرد: فضای زندگی جوانان و نوجوانان باید همراه با نشاط و شادابی باشد و تفریح و ورزش در فضایی سالم دنبال شود.

وی به اهمیت بالای فضای مجازی اشاره کرد و با تاکید بر لزوم مراقبت از این فضا، خاطرنشان کرد: فضای مجازی برای انسان هم فرصت و هم تهدید است که باید از فرصت‌های آن به خوبی استفاده شود.

آیت الله صفایی بوشهری با تاکید بر لزوم استفاده از فضای مجازی برای کارهای علمی و به یک اندازه معقول ادامه داد: نسل جوان باید تلاش کند تا بیشتر در فضای حقیقی و تحصیل و تحقیق به سر ببرید تا اینکه در فضای مجازی باشد.

وی با اشاره به اینکه پدر و مادر دلسوزترین افراد نسبت به شما هستند اضافه کرد: باید خیلی احترام والدین را نگه دارید و همچنین نسبت به مربیان و معلمان نیز احترام و حرف شنوی داشته باشید.

خبر گزاری مهر/

ارسال نظر