کد خبر : 21030

استان بوشهر پایتخت مبارزات ضد استعماری است

استان بوشهر پایتخت مبارزات ضد استعماری است

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: با حضور شخصیت‌های بزرگی همچون علامه بلادی و رئیسعلی دلواری، استعمارگران شکست سنگینی را از مردم استان بوشهر خوردند به طوری که از آن موقع به بعد، انگلیسی‌ها به هیچ کشوری حمله نکردند.

به گزارش "بوشهر 24 "؛ آیت الله صفایی بوشهری چهارشنبه 12 تیر در نشست با مدیران و نخبگان عرصه رسانه به مناسبت روز قلم، اظهار داشت: رسانه پدیده‌ای است که میان تولید کننده و جامعه هدف ارتباط برقرار می‌کند و مهمترین بخش انسانی، ارتباط ادراکی است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه رسانه اگر در قالب فضائل باشد، مقدس است، ابراز کرد: اصحاب رسانه هر روزشان مرزبانی و دفاع مقدس محسوب می‌شود.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه استان بوشهر پایتخت مبارزات ضد استعماری است، گفت: کشورهای استعمارگر در سده‌های ابتدایی توانستند با استعمار سخت، جامعه را مدیریت کنند اما با حضور شخصیت‌های بزرگی همچون علامه بلادی و رئیسعلی دلواری، استعمارگران شکست سنگینی را از مردم استان بوشهر خوردند به طوری که  از آن موقع به بعد، انگلیسی‌ها به هیچ کشوری حمله نکردند و این شکست باعث شد که استعمارگران، استعمار نو را جایگزین استعمار سخت کنند.

وی افزود: کشورهای استعمارگر اکنون به این نتیجه رسیده‌اند که بهترین استعمار، استعمار اندیشه‌ها است و به همین جهت در نظم نوین جهانی، عنصر تهاجم را رسانه قرار داده‌اند.

صفایی بوشهری کشورها را به سه دسته استعمارگر، مستعمره و مستقل تقسیم کرد و تصریح کرد: ایران بعنوان یک کشور مستقل و برگرفته از مبانی انقلاب اسلامی سعی دارد با شکست استعمارگران، کشورهای مستعمره را از یوغ استعماگران خارج کند و به همین دلیل استعمارگران، انقلاب اسلامی را بر نمی‌تابند.

خبر گزاری فارس/

ارسال نظر