کد خبر : 21051

رئیس جدید هیأت اسکیت استان بوشهر انتخاب شد

رئیس جدید هیأت اسکیت استان بوشهر انتخاب شد

امید ریشهری آزاد به مدت چهار سال به‌عنوان رئیس جدید هیأت اسکیت استان بوشهر انتخاب شد.

به گزارش " بوشهر 24" ؛ بهمن محمدرضایی پیش از ظهر امروز  در مجمع انتخابات هیأت اسکیت، بوشهر را به عنوان استان پیش‌رو در رشته اسکیت عنوان کرد و اظهار داشت:در رقابت‌های دستجات آزاد و لیگ و همچنین المپیاد استعدادهای برتر ورزشی در سال گذشته استان بوشهر موفق به چندین مدال رنکارنگ شد.

 رئیس فدراسیون اسکیت افزود: در حال حاضر تیم ملی در چهار رشته در مسابقات جهانی اسپانیا به سر می‌برد که امیدواریم چندین مدال نصیب ملی‌پوشان کشورمان در این رقابت‌ها شود.

وی اضافه کرد: تیم ملی ایران از مهرماه در اولین دوره مسابقات جام ملت‌های آسیا در کشور چین به میدان خواهد رفت و تا پیش این رقابت‌ها چند مرحله اردوی تیم ملی برگزار خواهد شد.

محمدرضایی بیان کرد: به پیشنهاد اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر اردوی تیم ملی در یکی از رشته‌های فدراسیون در آبان ماه به میزبانی استان بوشهر برگزار می‌شود.

وی گفت: در مسابقات قهرمانی 2022 آسیا که به میزبانی چین برگزار می‌شود  تیم ملی  ایران در چهار رشته هنری ، فریری‌استایل، سرعت اسکیت‌بورد شرکت می‌کند و به دنبال آن هستیم اسکیت هاکی که ایران قهرمان مطلق آسیا است به این  رقابت‌ها اعزام کنیم.

 هیأت اسکیت استان بوشهر را یکی از هیأت‌های مدال‌آور کشور معرفی کرد و افزود: یکی از رشته‌های مورد توجه اداره کل ورزش و جوانان رشته اسکیت است که زیر ساخت مناسبی برای این رشته در شهر بوشهر در استادیوم 15 هزار نفری شهید مهدوی بوشهر و زمین دارایی فراهم شده است که به دنبال رفع نواقص این پیست بین‌المللی هستیم.

احمد بهروزیان‌فرد افزود: بعد از پیست اسکیت مجموعه آزادی تهران، پیست اسکیت شهید مهدوی بوشهر دومین پیست استاندارد کشور است که با هماهنگی فدراسیون اسکیت احداث شده است.

وی بیان کرد: انتظار داریم این رشته در سایر شهرستان‌ها که غیرفعال است  هم راه‌اندازی شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر عنوان کرد: با توجه به منابع محدود اداره کل ورزش و جوانان ،هیأت استان از هم‌اکنون به فکر جذب منابع مالی باشد و کلاس‌های مربیگری و داوری این رشته در طول سال برگزار نماید.

به گزارش فارس، امروز در جریان برگزاری  مجمع انتخابات هیأت اسکیت استان بوشهر، امید ریشهری آزاد با 16 رای اعضای مجمع به مدت چهار سال به‌عنوان رئیس جدید این هیأت انتخاب شد.

خبر گزاری فارس/

ارسال نظر