کد خبر : 21052

فرماندار تنگستان: مدیران در امور انتخاباتی ورود نکنند

فرماندار تنگستان: مدیران در امور انتخاباتی ورود نکنند

فرماندار تنگستان گفت: همه مدیران در بحث انتخابات با توجه به حساسیت‌هایی که وجود دارد در رفتارها، برخوردها ، رفت و آمد و نشست‌ها خیلی مواظب باشند.

به گزارش " بوشهر 24" ؛ عبدالحسن رفیعی‌پور در نشست شورای اداری شهرستان با تبریک دهه کرامت و روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، اظهارداشت : شهرداران و دهیاران نماد خدمت و توسعه بوده و نهایت تلاش برای  خدمت ،توسعه، پیشرفت و آبادانی  شهرها و روستاها انجام می‌دهند .

فرماندار شهرستان تنگستان با اشاره به اینکه در دولت تدبیر و امید تحول بسیار خوبی در شهرها و روستاها و به خصوص در روستاها ایجاد شده است، بیان کرد : با نگاه ویژه‌ای که دولت به روستاها دارد، امروز شاهد انجام خدمات بسیار خوبی در روستاها  هستیم که انشاءالله با تلاش مضاعف بتوانیم رضایتمندی خوبی در بین مردم ایجاد نماییم  .

وی با اشاره به تشییع شهید غلامرضا سلیمی در شهرستان افزود : از  همه کسانی که در بحث برگزاری مراسم  استقبال ، تشییع و خاکسپاری  با حضور گسترده مردم  در روستای سالم‌آباد همکاری داشتند تشکر می‌کنیم.

مقام عالی دولت عنوان کرد : آسایش  و امنیت امروز کشور اسلامی  به برکت خون پاک شهداست و باید قدردان شهدا بود.

وی با بیان اینکه صاحب اصلی انقلاب مردم هستند، گفت: فلسفه وجودی همه ما مدیران خدمت به مردم است، بنابراین لازم است هدفمند و برنامه‌محور و با پرهیز از روزمرگی، با عزم جهادی به این مردم قدرشناس خدمت کنیم و باید تمام اختلاف سلیقه‌ها ،جناح بندی‌های حزبی  و سیاسی را  کنار گذاشت و با یک وحدت و هم‌اندیشی و با تعامل بسیار خوب آن خدمتی که به عهده ماست برای توسعه ،عمران و آبادانی شهرستان انجام دهیم.

رفیعی‌پور ادامه داد: در بحث برگزاری یادواره شهداء شهرستان همه مدیران شهرستان به اتفاق مسؤولین کمیته‌ها اجرایی  این یادواره تمام تلاش و همتشان بگذارند که یک برنامه بسیار خوب و تاثیرگذار اجرا شود .

وی با اشاره  به بحران آب در روستاهای بخش میانی شهرستان و بخش دلوار در تنگستان بیان کرد : باید تلاش شود مردم با کمترین مشکل در حوزه آبی  در شهرستان مواجه باشند و همچنین صرفه‌جویی در مصرف برق انجام و مدیران دستگاه‌های اجرایی تلاش بسیار خوبی داشتند که با توجه  به گزارش اداره برق شهرستان بیشترین میزان  صرفه‌جویی در تنگستان  صورت گرفته  که جای تقدیر و تشکر دارد .

فرماندار تنگستان با اشاره به اینکه در دوم اسفندماه سال جاری بزرگترین رخداد سیاسی کشور که انتخابات است برگزار می‌شود، اظهار داشت:مردم آگاه و هوشیار یک بار دیگر با حضور پر شور خود در انتخابات در مسیر اهداف و آرمان‌های والای  حضرت امام (ره) و شهدای عزیز گام بر می‌دارند.

وی با اشاره  به اینکه در این دوره از انتخابات تعدد کاندیدا در شهرستان وجود دارد،  بیان کرد : نیاز است همه مدیران در بحث انتخابات با توجه  به حساسیت‌هایی که وجود دارد در رفتارها، برخوردها ، رفت و آمد و نشست‌ها خیلی مواظب باشند.

 مقام عالی دولت در شهرستان تنگستان خاطرنشان کرد : چرخش مدیریت یک امر طبیعی و متداول  است تمام سعی ،همت و تلاش همه ما این است که بتوانیم از این  امانت صیانت و با خدمت صادقانه به مردم رضایت آنها  جلب نمائیم .

وی افزود : مدیران شهرستان در بحث امورات اداری تکریم ارباب رجوع را مد نظر داشته باشند .

فرماندار تنگستان با اشاره به اینکه دستگاه‌های اجرایی برنامه‌های هفته دولت را آماده نمایند یادآور شد : پروژه‌های قابل بهره‌برداری  و آغاز عملیات اجرایی  در هفته دولت انجام می‌شود که نیاز است پیگیری شود که بتوانیم هفته دولت بسیار خوبی در شهرستان داشته باشیم .

رفیعی‌پور با اشاره  به اینکه مدیران تنگستان تمام همت خود را برای خدمت به ارباب رجوع  به کار ببندند،  بیان کرد : در بحث سرمایه‌گذاری تمام همت مدیران شهرستان برای همکاری بدون چالش و بوروکراسی اداری با سرمایه‌گذاران در تنگستان باشد.

این مقام عالی دولت عنوان داشت: در بعضی از برنامه‌ها حضور مدیران اغلب کم‌رنگ است و ما به‌عنوان مدیر آمده‌ایم خدمت نمائیم ، شب و روز فرقی ندارد این وظیفه ما است که شخصا  در مراسمات و جلسات حضور فعال داشته باشیم.

به گزارش فارس، در این مراسم  از تلاش‌ها و خدمات  شعبانی تقدیر و مسلم سلیمانی به عنوان معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری تنگستان معرفی شد.

خبر گزاری فارس/

ارسال نظر