کد خبر : 21057

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر:

کلینیک بیمارستان کنگان تا سه ماه آینده راه‌اندازی شود

کلینیک بیمارستان کنگان تا سه ماه آینده راه‌اندازی شود

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: در صورت حل مشکل اعتباری، بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان کنگان تا سه ماه آینده راه اندازی می شود.

به گزارش " بوشهر 24 " ؛ دکتر جعفر زارعی زاده ظهر یکشنبه در اولین جلسه هیات امنای کلینیک ویژه بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان اظهار داشت: یکی از اهداف ما در اجرای طرح تحول نظام سلامت در دسترس بودن خدمات برای تمامی نقاط استان است که در این راستا برنامه های مختلفی برای این مهم در استان انجام شده است.

وی با بیان اینکه هدف ما کاهش سفر های درمانی مردم استان به شهرستان و یا استان دیگر است، افزود: در این راستا برنامه ریزی شد تا زیر ساخت های درمانی در تمامی شهرستان ها تقویت شود و راه اندازی کلینیک های ویژه در همه شهرستان های استان در دستور کار قرار گرفته است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر به راه اندازی کلینیک ویژه بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان کنگان اشاره کرد و گفت: در صورت حل مشکل اعتباری این کلینیک تا سه ماه آینده راه اندازی خواهد شد.

زارعی زاده با بیان اینکه این کلینیک‌ها به سیستم ارجاع الکترونیک مجهز می‌شوند، خاطرنشان کرد: با الکترونیکی شدن خدمات مردم می‌توانند با تعرفه دولتی و صرف هزینه کمتر، خدمات تخصصی و فوق تخصصی دریافت کنند.

خبر گزاری مهر/

ارسال نظر