کد خبر : 21094

کاروان خدام حرم رضوی مبلغ سبک و شیوه زندگی اسلامی و اهل بیت هستند

کاروان خدام حرم رضوی مبلغ سبک و شیوه زندگی اسلامی و اهل بیت هستند

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری بوشهر، کاروان خدام حرم رضوی را مبلغ فرهنگ، سبک و شیوه زندگی اسلامی و اهل بیت(ع) دانست و گفت: مردم ولایت‌مدار استان بوشهر به اهل بیت(ع) عشق می‌ورزند که این مهم نشان از جایگاه سیره رضوی(ع) و ائمه اطهار(ع) در بین مردم استان بوشهر است.

به گزارش" بوشهر 24 " ؛  به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، حسن ابراهیمی در نشست با کاروان خادمین حرم رضوی با قدردانی از حضور آنان در استان اظهار داشت: در ایام با عظمت دهه کرامت 10 خدام حرم رضوی با حضور در شهرها، روستاها، دیدار با خانواده معظم شهداء، نیازمندان، مددجویان و بیماران فضای این استان را به نور با عظمت ثامن‌الحجج(ع) متبرک کردند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری بوشهربا بیان اینکه خدام حرم رضوی از جایگاه و شایستگی ویژه‌ای برخوردار هستند تصریح کرد: رسیدن به جایگاه خادمی اهل بیت(ع) شایستگی خاصی می‌خواهد که امروز شما خدام به این جایگاه دست یافته‌اید.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری بوشهر با بیان اینکه خدمت به اهل بیت(ع)، توفیق بزرگ و افتخار ارزنده‌ای است افزود: در رسیدن به جایگاه خدام حرم رضوی که از شایستگی بالایی برخوردار است باید قدردان باشیم.

ابراهیمی، کاروان خدام حرم رضوی را مبلغ فرهنگ، سبک و شیوه زندگی اسلامی و اهل بیت(ع) دانست و تاکید کرد: مردم ولایت‌مدار استان بوشهر به اهل بیت(ع) عشق می‌ورزند که این مهم نشان از جایگاه سیره رضوی(ع) و ائمه اطهار(ع) در بین مردم استان بوشهر است.

وی با قدردانی از تلاش خدام حرم رضوی در ترویج سیره و فرهنگ رضوی گفت: حضور خدام در نقاط مختلف استان بوشهر برکات و معنویت خاصی در استان بوشهر ایجاد کرد که خدمات شما در ابعاد گوناگون قدردانی می‌شود.

در این دیدار خدام حرم رضوی، هدایای آستان قدس رضوی را به معاون استاندار بوشهر اهداء کردند.

خبر گزاری فارس/

ارسال نظر