کد خبر : 21099

استاندار بوشهر:

مجموعه نفت به مسئولیت‌های اجتماعی خود عمل کند

مجموعه نفت به مسئولیت‌های اجتماعی خود عمل کند

استاندار بوشهر گفت: مجموعه نفت باید در راستای وظیفه اجتماعی خود در شهرهایی که پروژه‌های نفتی اجرا می‌کنند به محیط پیرامونی خود نیز توجه ویژه ای داشته باشد.

به گزارش " بوشهر 24" ؛ عبدالکریم گراوند ظهر چهارشنبه در نشست با مدیران مناطق نفت خیز جنوب اظهار داشت: با توجه به اینکه طرح‌های مختلف در حوزه نفت و گاز در شمال استان در حال انجام است باید به مسائل زیست محیطی نیز توجه ویژه شود.

وی با بیان اینکه مجموعه نفت باید به مسئولیت‌های اجتماعی خود عمل کند، افزود: مجموعه نفت باید در راستای وظیفه اجتماعی خود در شهرهایی که پروژه‌های نفتی اجرا می‌کنند به محیط پیرامونی خود نیز توجه ویژه ای داشته باشد.

استاندار بوشهر تصریح کرد: یکی از طرح‌هایی که بنا بود با اعتبارات نفت اجرا شود، ورودی شهر گناوه است که باید طبق زمان مقرر تعهد خود را انجام دهد.

گراوند به همکاری‌فرمانداری گناوه با شرکت نفت و گاز گچساران که بخشی از طرح‌هایشان در محدوده استان بوشهر است اشاره کرد و خاطر نشان کرد: شرکت مناطق نفت خیز جنوب و شرکت نفت گچساران جهت حفاظت از لوله‌های گاز و نفتی که درمحدوده استان بوشهر است نیروی انسانی در نظر بگیرد و فرمانداری گناوه نیز همکاری لازم را داشته باشد.

خبر گزاری مهر/

ارسال نظر