کد خبر : 21100

استاندار بوشهر خبرداد:

احداث ۳۰۰ واحد مسکونی برای مددجویان بهزیستی

احداث ۳۰۰ واحد مسکونی برای مددجویان بهزیستی

استاندار بوشهر گفت: ۳۰۰ واحد مسکونی برای خانواده های دارای معلول بهزیستی استان احداث می شود.

به گزارش" بوشهر24" ؛ عبدالکریم گراوند در نشست با مدیرکل و معاونان سازمان بهزیستی استان بوشهر به مناسبت هفته بهزیستی اظهار داشت: فعالیت در بهزیستی با توجه به اهمیت و مخاطبین خاصی که دارد بسیار دشوار است و باید از تلاش‌هایی که در راستای فراهم نمودن زندگی بهتر برای افراد جامعه انجام می‌شود از متولیان آن تشکر کرد.

وی افزود: یکی از اولویت‌هایی که در بهزیستی باید مورد توجه قرار گیرد، سلامت جامعه است که در این راستا باید برنامه ریزی های مختلفی انجام شود که خدمات به صورت مطلوب و در موعد مقرر انجام شود.

استاندار بوشهر با بیان اینکه با توجه به مسئولیت دشواری که بهزیستی دارد باید با دقت و حوصله فعالیت‌ها انجام شود، تصریح کرد: نباید اجازه دهید به دلیل حجم بالای کار در بهزیستی یک سهل انگاری موجب تخریب همه خدمات ارائه شده شود.

گراوند از امضا تفاهم نامه استانداری بوشهر با سازمان بهزیستی کشور مبنی بر احداث ۳۰۰ واحد مسکونی برای مددجویان بهزیستی خبر داد و گفت: با توجه به اینکه معلولان در اولویت برای دریافت این واحدها هستند، این واحدها ویژه خانواده‌هایی است که دارای فرزند معلول هستند.

مدیرکل بهزیستی استان بوشهر نیز در این نشست بیان کرد: اکنون بالغ بر ۷۶ هزار و ۶۴۱ نفر تحت حمایت بهزیستی استان بوشهر هستند و طبق نیاز افراد خدمات به آنها ارائه می‌شود.

پولادی ریشهری با بیان اینکه سازمان بهزیستی ۱۵۰ مسئولیت را در قبال جامعه هدف خود دارد، افزود: در سال گذشته ۹۱۹ شغل برای جامعه هدف ایجاد شده و ۶۶۷ واحد مسکونی نیز به مددجویان واگذار شده است.

خبر گزاری مهر/

ارسال نظر