کد خبر : 21103

دوره‌های متنوع آموزش مباحث مهدویت در استان بوشهر برگزار می‌شود

دوره‌های متنوع آموزش مباحث مهدویت در استان بوشهر برگزار می‌شود

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (ع) استان بوشهر گفت: دوره‌های متنوع آموزش مباحث مهدویت در استان بوشهر برگزار می‌شود.

به گزارش " بوشهر 24" ؛ احمد دهباشی صبح پنجشنبه در نشست برنامه‌ریزی دوره جدید آموزش مباحث مهدویت اظهار داشت: امروز جوانان ما تشنه عدالت و مهربانی هستند و این مهم را در عصر حاضر فقط می‌توان در وجود ولی نعمتمان حضرت حجت علیه السلام دید.

مدیر بنیاد مهدی موعود (ع) استان بوشهر خاطرنشان کرد: مردم بخصوص جوانان عزیز مشتاق کسب معارف بیشتر از این منبع عظیم معرفه الله هستند.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون چندین دوره معارف مهدوی توسط بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود و کانون شیفتگان حضرت قائم (عج) برگزار شده است ولیکن استقبال به گونه‌ای است که ما ناچاریم همزمان دوره‌های جدید دیگری را برنامه ریزی کنیم.

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (ع) استان بوشهر با اشاره به برخورداری بنیاد مهدویت استان از اساتید مجرب مهدوی گفت: وجود اساتید مجرب امتیازی است تا ما بتوانیم در برگزاری دوره‌های متنوع میدان عمل داشته باشیم.

وی افزود: در حال حاضر دو دوره متوالی را برنامه ریزی کرده‌ایم که اولین دوره آن تحت عنوان نگرشی نو به مهدویت خواهد بود و طی روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۰ و ۱۱ مردادماه برگزار خواهد شد.

دهباشی تاکید کرد: دوره دیگری نیز در ادامه این دوره خواهد بود از پنجشنبه ۱۷ مرداد آغاز خواهد شد که لازم است افراد حتماً هفته اول را طی کنند.

خبر گزاری مهر/

ارسال نظر