کد خبر : 21119

استاندار بوشهر:

سوخت یارانه‌ای شناورهای تجاری متخلف قطع می‌شود

سوخت یارانه‌ای شناورهای تجاری متخلف قطع می‌شود

استاندار بوشهر گفت: سوخت یارانه برای تأمین کالاهای اساسی در قالب کالای همراه ملوان داده می‌شود و شناورهای تجاری استان بوشهر که کالاهای ممنوعه ازجمله مشروبات الکلی را وارد می‌کنند نیز سوخت آن‌ها قطع می‌شود.

به گزارش " بوشهر 24" ؛ عبدالکریم گراوند ظهر امروز در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان بوشهر ضمن قدردانی از خدمات نیروهای دریابانی، انتظامی، اطلاعات، سپاه پاسداران و نیروی دریایی سپاه در برخورد با قاچاق کالا و سوخت اظهار داشت: نیروی انتظامی باید به سامانه ترخیص کالا دسترسی کامل داشته باشد تا بتواند آن‌ها را کنترل کند.

استاندار بوشهر بابیان اینکه برای رسیدگی به پرونده‌های جرائم حوزه دریایی نیاز به ایجاد شعبه‌ای تخصصی در دستگاه قضایی است افزود: لنج‌ها و شناورهای تجاری استان بوشهر که دارای دو قول‌نامه هستند سوخت یارانه‌ای دریافت نمی‌کنند.

گراوند بیان کرد: باید نیروی انتظامی در مبادی و خروجی بنادر استان استقرار یابد و با استقرار نیروی انتظامی در مبادی ورودی و خروجی دیگر نیاز به بررسی کالاهایی که از گمرکات خارج می‌شوند نخواهد بود.

استاندار بوشهر بابیان اینکه شماره تلفن سه رقمی برای پیگیری جرائم حوزه دریا فعال‌سازی شده است گفت: باید فرهنگ فعالیت در عرصه تجارت و اقتصاد به صورت سالم در حوزه تجارت دریایی ترویج یابد و از فعالان حوزه اقتصادی که در این عرصه خوش‌نام هستند قدردانی شود.

خبر گزارری فارس/

ارسال نظر