کد خبر : 21122

فرمانده سپاه استان بوشهر:

کنگره شهدای دریایی در جزیره خارگ برگزار می‌شود

کنگره شهدای دریایی در جزیره خارگ برگزار می‌شود

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: کنگره شهدای دریایی در جزیره خارگ برگزار می‌شود.

به گزارش " بوشهر 24" ؛ سردار علی رزمجو در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با هماهنگی‌های انجام شده قرار شد کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر در دیماه امسال برگزار شود.

وی اضافه کرد: برای برگزاری کنگره ساز و کار لازم انجام شد و استارت این کار را از سال گذشته زدیم و هماهنگی‌های لازم انجام گرفت و کمیته‌ها تشکیل شد و شورای سیاست‌گذاری به ریاست امام جمعه بوشهر تشکیل شد و ستاد برگزاری به ریاست استاندار کار را آغاز کردند.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر اضافه کرد: در این کنگره به دنبال کارهایی هستیم که قبل و بعد از کنگره ماندگار باشند از جمله سردیس‌هایی که تولید می‌شود و کتاب‌هایی که نوشته می‌شود برای همیشه قابل استفاده خواهند بود.

وی بیان کرد: در بخش‌ها و شهرها یادواره‌های شهرستانی را برگزار خواهیم کرد. اجلاسیه‌های مختلفی را با حضور اقشار مختلف خواهیم داشت و همه این برنامه‌ها به کنگره نهایی ختم می‌شود.

سردار رزمجو از برگزاری کنگره شهدای دریایی در جزیره خارگ خبر داد و خاطرنشان کرد: همه نهادها و افراد برای برگزاری باشکوه این مراسم در جزیره خارگ اعلام آمادگی کرده‌اند و امیدواریم بتوانیم دین خود را به شهدا عمل کنیم.

خبر گزاری مهر/

ارسال نظر