کد خبر : 21133

استاندار بوشهر:

بزرگترین شهرک شیلاتی کشور در شهرستان گناوه احداث می‌شود

بزرگترین شهرک شیلاتی کشور در شهرستان گناوه احداث می‌شود

استاندار بوشهر از احداث بزرگترین شهرک شیلاتی کشور در شهرستان گناوه خبر داد و گفت: زمینه اشتغال دو هزار و ۵٠٠ در این شهرک فزاهم می‌شود.

به گزارش بوشهر"24" عبدالکریم گراوند صبح دوشنبه در بازدید از مجتمع پرورش میگوی رودشور در شهرستان گناوه اظهار داشت: ایجاد اشتغال پایدار و کاهش بیکاری از مهم‌ترین دغدغه های مسوولان و متولیان امور است و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنیم. 

وی افزود: فراهم کردن تسهیلات و شرایط لازم برای بخش خصوصی و رفع موانع و معضلات برای سرمایه گذاران، مورد تاکید قرار دارد.


استاندار بوشهر از احداث بزرگترین شهرک شیلاتی کشور در شهرستان گناوه خبر داد و خاطر نشان کرد: این مجتمع تا الان بزرگترین شهرک شیلاتی کشور است که توسط بخش خصوصی اجرایی و عملیاتی شده و ما نیز در ایجاد زیرساخت های مورد نیاز کمک می‌کنیم.

گراوند از ایجاد دو هزار و ۵۰۰ شغل در شهرک شیلاتی رودشور گناوه خبر داد و افزود: در این شهرک، ۴۶ مزرعه که شامل ۴۵ مزرعه ۵۰ هکتاری و یک مزرعه ۴۶ هکتاری ایجاد می‌شود و برآورد می‌شود بیش از دو هزار و ۵۰۰ شغل مستقیم و غیر مستقیم ایجاد شود.

وی یادآور شد: امیدواریم این شهرک و مجتمع شیلاتی، یک مجموعه موثر در تولید آبزیان در سطح کشور مطرح شود و شاهد تحقق تمام اهداف مورد نظر باشیم.


استاندار بوشهر گفت: بر اساس برنامه زمان‌بندی انتظار داریم تا تابستان آینده این شهرک به طور کامل به بهره‌برداری برسد و در مدار تولید قرار گیرد.

خبر گزاری مهر/

ارسال نظر