کد خبر : 21142

برنامه ویژه صدا و سیما برای پوشش کنگره شهدا در بوشهر

برنامه ویژه صدا و سیما برای پوشش کنگره شهدا در بوشهر

صدا و سیمای مرکز بوشهر بمناسبت کنگره سرداران و دو هزار شهید استان بوشهر بیش از 22 هزار دقیقه برنامه تولید و پخش می کند.

به گزارش بوشهر24، سید حسین ناظر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شبکه استانی بوشهر برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انعکاس اخبار این کنگره بیش از 22 هزار دقیقه برنامه رادیویی، تلویزیونی، خبری، فضای مجازی و موسیقیایی در گستره استانی، ملی و فراملی تولید و پخش می کند.

رئیس کمیته ارتباطات و تولیدات رسانه‌ای کنگره سرداران و دو هزار شهید استان بوشهرافزود: از این میزان برنامه، بیش از 13 هزار و هفتصد دقیقه در رادیو، پنج هزار و پانصد دقیقه در تلویزیون، یک‌هزار و 200 دقیقه در خبر و یک‌هزار و 400 دقیقه در فضای مجازی تولید و پخش می‌شود.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر در ادامه گفت: این برنامه در قالب 1300 عنوان برنامه و در ساختارهای زنده و ضبطی، تامینی، ترکیبی، مستند، نماهنگ، موشن گرافی، سرود و موسیقی و ... انعکاس می یابد.

سید حسین ناظر رئیس کمیته ارتباطات و تولیدات رسانه ای کنگره سرداران و دو هزار شهید استان بوشهر با اشاره به ضرورت استفاده از ظرفیتهای هنری برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال آن به جامعه بویژه نسل سوم انقلاب اسلامی گفت: این مرکز با استفاده از هنرمندان استانی 10 قطعه موسیقی با موضوع دفاع مقدس و ایثار و شهادت تولید کرده است.

وی با اشاره به ساختار تشکیلاتی کنگره سرداران و دو هزار شهید استان بوشهر که 25 دی‌ماه در بوشهر برگزار می‌شود گفت: نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه بوشهر رئیس شورای سیاست‌گذاری، استاندار رئیس ستاد برگزاری، فرمانده سپاه امام صادق (ع) دبیر ستاد کنگره، مسئولان کمیته‌های 21 گانه کار برگزاری کنگره سرداران و دو هزار شهید استان بوشهر را بر عهده‌دارند.

فارس/

 

ارسال نظر