کد خبر : 21149

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی: چرخ اقتصاد باید با توان جوانان ‌بچرخد‌

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی: چرخ اقتصاد باید با توان جوانان ‌بچرخد‌

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی نگاه به ظرفیت جوانان در ‌همه عرصه‌های جامعه را ضروری دانست و گفت: برهمین اساس چرخ اقتصاد با توان جوانان و انگیزه مومنان باید بچرخد.

به گزارش بوشهر24، حجت‌الاسلام محمد قمی در نخستین عهدواره پیشرفت منطقه‌ای استان بوشهر با تاکید بر روان سازی برای پیشرفت و توسعه اظهار داشت: مهم‌ترین وظیفه حاکمیت و مسئولان در این شرایط فراهم کردن تمهیدات لازم و روان سازی حرکت جوانان برای گام برداشتن درمسیر پیشرفت است.

وی با تاکید بر فراهم کردن ایجاد هسته‌های مقاومت خودجوش پیشرفت گفت: اگر مسئولان بتوانند زمینه‌ لازم برای انجام اقدامات خود‌جوش هسته‌های مقاومت پیشرفت جوانان را فراهم کنند اتفاق‌های بزرگی به دست جوانان پرظرفیت این جامعه رخ می‌دهد.

‌قمی با تاکید بر اینکه حرکت پیشرفت به‌وسیله جوانان رقم می‌خورد اظهار کرد: مهم‌ترین محورهای ناب تبلیغ، ترویج و تبیین را پیشرفت‌هایی می‌دانم که به واسطه جوانان به‌دست می‌آید.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه باید با عزمی جزم و سرمایه‌گذاری مناسب برای پیشرفت جامعه تلاش کرد تصریح کرد: آنچه از مکتب امام راحل فهمیده‌ایم پیشرفت، هدف و راه است چرا که انسان به‌عنوان موجودی ناآرام توقف ندارد و هر قدر تلاش کند به مقاصد و هدفهای خود دست یافته است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی نگاه به ظرفیت جوانان در ‌همه عرصه‌های جامعه را ضروری دانست و  گفت: برهمین اساس چرخ اقتصاد با توان جوانان و انگیزه مومنان باید بچرخد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی  با تاکید بر توجه به الگو ایرانی اسلامی در مسیر توسعه و پیشرفت خاطر نشان کرد: باید از الگوی ایرانی اسلامی برای رسیدن به پیشرفت استفاده کرد و اگر جوانان پا در مسیر پیشرفت بگذارند امیدوارانه‌تر آینده انقلاب و کشور را رقم می‌زنند.

قمی استقلال سیاسی را لازمه و مقدمه پیشرفت همه جانبه دانست و افزود: این مهم مکتب امام راحل شالوده و اصول آن را مشخص کرده است.

تسنیم/

 

ارسال نظر