کد خبر : 21165

دعوت امام جمعه بوشهر از مردم ایران برای حضور گسترده ‌در انتخابات مجلس‌

دعوت امام جمعه بوشهر از مردم ایران برای حضور گسترده ‌در انتخابات مجلس‌

امام جمعه بوشهر با دعوت از مردم برای حضور گسترده در انتخابات مجلس گفت: حضور پرشور و شعور مردم استان بوشهر در انتخابات ۲ اسفند نشان از بصیرت و حضور همیشگی در صحنه‌های انقلاب دارد.

به گزارش بوشهر24 به نقل از تسنیم، آیت‌الله غلامعلی صفایی‌بوشهری با اشاره به تکلیف و وظیفه  آحاد مردم در قابل جامعه اظهار داشت: یکی از راههای شناخت وظیفه این است که ببینیم دشمنان چه خواسته‌ای دارند و ما بر خلاف آنان عمل کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه یکی از اهداف دشمنان حضور نیافتن مردم در انتخابات 2 اسفند است تاکید کرد: بر اساس بصیرت و وظیفه باید در انتخابات 2 اسفند مردم حضور و مشارکت گسترده‌ای داشته باشند تا اهداف دشمنان محقق نشود.

امام جمعه بوشهر، با دعوت از مردم استان دارالحماسه بوشهر برای حضور در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی افزود: ملت ایران به ویژه مردم همیشه در صحنه استان بوشهر لازم است در انتخابات مهم و سرنوشت ساز 2 اسفند حضور پراز شور و شعور داشته باشند و در سرنوشت نظام، کشور ، جامعه و خودشان مشارکت همه جانبه کنند.

آیت‌الله صفایی با بیان اینکه تحقق آرمان‌های امام راحل و شهدای گرانقدر را امری مهم و ضروری دانست و تاکید کرد: همانگونه که رهبر معظم انقلاب بیان کردند، حضور در انتخابات تکلیف و وظیفه همگان است.

وی، اهمیت انتخابات در سرنوشت نظام اسلامی را مورد اشاره قرار داد و افزود: دشمنان انقلاب اسلامی برای تحقق اهداف خود از هر فرصتی بهره می‌برند که حضور فعال، گسترده، پرشور و حماسی  در انتخابات تمام اهداف و توطئه‌های آنان را ختثی می‌کند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر پیام رای مردم به استکبار جهانی را وفاداری به آرمان‌های انقلاب اسلامی دانست و گفت:  مردم با مشارکت گسترده خود در انتخابات  ضمن مایوس کردن دشمنان می‌گویند ما با انقلاب هستیم و انقلاب را با انتخابات زنده نگه می‌داریم.

امام جمعه بوشهر مجلس را یکی از ارکان اصلی و مهم نظام جمهوری اسلامی دانست و تاکید کرد: مجلس نقش مهمی در قانون گذاری،  نظارت و تصمیم سازی‌های مهم  دارد و مجلس توانمند و قوی زمینه ساز حل مشکلات جامعه است.

آیت‌الله صفایی‌بوشهری افزود: مردم باید فرد اصلح و انقلابی براساس معیارهایی که رهبر معظم انقلاب ارائه کرده‌اند انتخاب کنند و یکی از ویژگی‌های نامزد انتخاباتی اصلح این است که منافع مردم، کشور و جامعه را بر منافع شخصی خود ترجیح دهد.

 

 

ارسال نظر