کد خبر : 21208

کرونا باعث لغو پذیرش و اسکان مهمانان نوروزی در استان بوشهر شد

کرونا باعث لغو پذیرش و اسکان مهمانان نوروزی در استان بوشهر شد

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: به منظور کاهش خطر شیوع ویروس کرونا،‌ فرایند پذیرش و اسکان مهمانان نوروز99 لغو شد.

به گزارش بوشهر24، دکتر اکرم فرهادی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر درباره ساماندهی مهمانان نوروزی در ایام تعطیلات که مطابق هر سال، در این روزها انجام می شد، گفت: به دلیل شرایط ویژه ای که در آن قرار داریم و برای پیشگیری از انتشار بیشتر ویروس کرونا، امسال از پذیرش و اسکان همکاران گرامی از سراسر کشور در ایام نوروز معذرویم.

فرهادی با اشاره به پروتکل منتشر شده از طرف ستاد مبارزه با کرونا افزود: عموم مردم از رفت و آمدهای غیر ضروری منع و توصیه شده که در محیط امن خانه بمانند.

وی در ادامه از عملیات ضدعفونی خوابگاه های دانشجویی خبر داد و بیان داشت: در پی تعطیلی خوابگاه ها و سلف دانشجویی، با نظارت اداره امور خوابگاه های دانشجویی و اداره تغذیه گندزدایی و ضدعفونی تمامی خوابگاه ها سلف سرویس در دستور کار قرار داده شده است.

 فرهادی در خصوص ادامه تعطیلی خوابگاه های دانشجویی اظهار  داشت: خوابگاه های دانشجویی تا آخر هفته جاری تعطیل بوده، بازگشایی دوباره خوابگاه ها منوط به دستو وزارت بهداشت خواهد بود.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به صحبت های اخیر وزیر محترم بهداشت، در مورد تعطیلی دانشگاه ها، طبق تصمیمات ستاد مرکزی وزارت بهداشت، تمامی کلاس ها در طول هفته جاری، تعطیل خواهند بود.

 

ارسال نظر