کد خبر : 21218

ساعت کاری دوباره تغییر کرد/ لزوم ضدعفونی ادارات استان بوشهر

ساعت کاری دوباره تغییر کرد/ لزوم ضدعفونی ادارات استان بوشهر

با تاکید بر ضدعفونی کردن شهرهای استان ، با همکاری سپاه، نیروی انتظامی و ارتش، ضدعفونی کردن شهر با مسئولیت دفتر امور شهری استانداری و به صورت جدی برنامه ریزی شود، ضمن اینکه ضدعفونی کردن سایر شهرها و بخش‌های استان توسط دفتر امور شهری استانداری مدیریت شود.

به گزارش بوشهر24، عبدالکریم گراوند ظهر دوشنبه در نشست ستاد استانی مقابله با کرونا در استان بوشهر، با قدردانی از تهیه و تولید ویژه برنامه‌های آموزشی مقابله با کرونا به ویژه برنامه ساعت سلامت، اظهار داشت: در این شرایط که مقابله با بیماری کرونا در اولویت است باید مراقب باشیم که آرامش روانی جامعه بهم نخورد.

عبدالکریم گراوند، استاندار بوشهر

* به جامعه پزشکی استان و کشور افتخار می‌کنیم، باید در فضای مجازی، امید و نشاط را در بین مردم ترویج کنیم.

* با تاکید بر ضدعفونی کردن شهرهای استان ، با همکاری سپاه، نیروی انتظامی و ارتش، ضدعفونی کردن شهر با مسئولیت دفتر امور شهری استانداری و به صورت جدی برنامه ریزی شود، ضمن اینکه ضدعفونی کردن سایر شهرها و بخش‌های استان توسط دفتر امور شهری استانداری مدیریت شود.

*سازمان بنادر و دریانوردی استان با همکاری گمرک، نسبت به ضدعفونی کردن و گندزدایی در بنادر استان اقدام لازم صورت دهند.

*عملیات تب سنجی در گلوگاه‌ها و ورودی شهرهای استان ادامه یابد و هلال احمر با همکاری دستگاه‌های ذیربط، اکیپ‌های تب سنجی را تقویت کند.

* با تاکید بر تسریع در تعیین تکلیف اقلام بهداشتی مورد نیاز توسط اموال تملیکی ، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان موضوع اصول بهداشتی در نانوایی‌ها را به صورت جدی پیگیری کند.

* ضدعفونی کردن محیط ادارات با دقت انجام شود و مدیران دستگاه‌های اجرایی مسئولیت تحقق این امر در ادارات خود را دارند. با دستگاه‌های اجرایی که در زمینه مقابله با کرونا کم کاری می‌کنند برخورد می‌شود، کم کاری در این شرایط نه منطقی است و نه جامعه آن را می‌پذیرد.

* کنترل و نظارت بر سفرهای ملوانان، جلوگیری از سفرهای غیرضروری و همکاری بانک‌ها در تنفس به پروژه‌های بوم گردی برای بازپرداخت اقساط با توجه به کاهش سفرها به این مناطق، مورد تاکید است.

در این جلسه مقرر شد ساعت کاری ادارات استان تا پایان هفته از ساعت ۸ تا ۱۲ و ۳۰ دقیقه تغییر یابد.

 

سوک/

 

ارسال نظر