کد خبر : 21256

مبارزه با بیماری کرونا نیازمند یک عزم ملی است

مبارزه با بیماری کرونا نیازمند یک عزم ملی است

آیت الله صفایی بوشهری در بازدید از کارگاه تولید ماسک استان بوشهر: گذشته از مسئولان، مردم، خیرین و مراکز مردم نهاد نیز در این رابطه باید یک تلاش همه جانبه و فراگیر داشته باشند.

به گزارش بوشهر24، صبح امروز پنجشنبه (22 اسفند)، آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر از یکی از کارگاه‌های مردمی خط تولید ماسک بهداشتی در بوشهر بازدید کرد.

در این کارگاه که جهادگران بسیجی به صورت خودجوش و مردمی به صورت دو شیفت مشغول به تولید ماسک های بهداشتی هستند روزانه 2500 عدد ماسک تولید و در اختیار ستاد مبارزه با کرونا استان بوشهر قرار می گیرد و در آینده نزدیک نیز با اضافه شدن شیفت سوم ضمن تولید ماسک های بیشتر خط تولید دستکش نیز راه اندازی خواهد شد.

آیت الله صفایی بوشهری در حاشیه این بازدید اظهار داشت: از تمامی کسانی که در رابطه با پیشگیری و درمان بیماری کرونا تلاش می‌کنند از جمله کادر پزشکی و پرستاری و همه عزیزانی که در رابطه با این امر تدبیر و برنامه ریزی ویژه می‌کنند، تشکر می کنم.

امام جمعه با بیان اینکه مبارزه با بیماری کرونا نیازمند یک عزم ملی است، گفت: گذشته از مسئولان، مردم، خیرین و مراکز مردم نهاد نیز در این رابطه باید یک تلاش همه جانبه و فراگیر داشته باشند و هم برای پیشگیری خود و خانواده خود و محیط اجتماعی مسائل مختلف را مراعات کنند و هم در رابطه با تولید ابزار درمان و پیشگیری نیز تلاشی وافر داشته باشند.

وی افزود: از دیرباز در ایران یک فرهنگ غنی مردمی وجود داشته که در بحران‌ها خود مردم بسیجی وار حماسه می آفرینند و امروز نیز خود مردم تلاش می کنند و مثل دوران دفاع مقدس در صحنه آمده اند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر تاکید کرد: تقاضا دارم که تمام کارگاه ها و مراکز اینچنینی سامان پیدا کرده و زیر نظر ستاد مبارزه با کرونا استان بوشهر فعالیت کنند و محصولات آنها نیز با رعایت تمام نکات بهداشتی تولید شود.

 

 

 

 

 

ارسال نظر